Yeniden Refah Partisi İftar'da Depremzedeleri Unutmadı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Yeniden Refah Partisi Malatya Milletvekili Aday Adayı Bilal Yıldırım İl teşkilatı ile birlikte Malatyalı Depremzedelerle iftar programlarında buluşuyor. 

        Her akşam bir Mahallede iftar programı düzenleyen Yeniden Refah Partisi Malatya İl Teşkilatı ve Malatya Milletvekili A. Adayı Bilal Yıldırım Malatyalı Depremzedelerle Ramazan ayında İftar programları düzenlemeye devam ediyor.


       Özel hazırlanan birbirinden lezzetli çeşit, çeşit yemeklerle Depremzedelerin ayağına giderek birlikte topluca iftarlarını açan Yeniden Refah Partisi Malatyalılardan tam not almaya devam ediyor.

       6 Şubat’ta meydana gelen Depremden sonra ilk günden beri teşkilatıyla birlikte sahada Depremzedelerin imdadına koşan ve temel ihtiyaçlar başta olmak üzere yardımların ulaşmasını sağlayan Yeniden Refah Partisi Malatya Milletvekili A. Adayı Bilal Yıldırım ve Malatya İl Teşkilatı Akşam ise Özalper Mahallesi sakinleri  ve Mahalle Muhtarı Ramazan Korkmaz ile iftarda buluştu.

         Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Yeniden Refah Partisi İftar programlarına büyük katılımlar olması dikkatlerden kaçmıyor. Yemek Dağıtımının Milletvekili A.  Adayı Bilal Yıldırım, Teşkilatlardan sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Çakmak ve İl yöneticileri tarafından bizzat servis edilerek Depremzedelere sunularak Oruçlar birlikte açılıyor.

          Yeniden Refah Partisi Malatya Milletvekili A. Adayı Bilal Yıldırım” Ramazan süresince her akşam bir Mahallemizde iftar yemeğimizi hazırlayarak hemşerilerimizle birlikte iftarlarımızı açıyoruz. Bu akşam Özalper Mahallemizde muhtarımız Ramazan Korkmaz ile birlikte Malatyalı hemşerilerimizle iftarda buluştuk. Ramazan'ın bereketi üzerimize olsun Allah kabul etsin.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN