Siyaset

Siyaset Haberleri

Ağbaba’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

“Türkiye, Oecd Ülkeleri Arasında Öğretmene En Az Ücret Veren 5.Ülke”

Ankara-Sivas Hızlı Treni 2023’te Tamam, Peki Ya Malatya?

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Ankara-Sivas hızlı treninin 2023 yılında hizmete gireceğinin açıklandığını belirterek, 2011 yılından beri AKP’li siyasetçilerin diline pelesenk ettiği hızlı tren çıkmaz bahara kaldı.

Başkan Yıldız, AKP İktidarı Yandaşın Yanında İşçinin Karşısında

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız “AKP İktidarı asgari ücretliyi patronun insafına bırakmıştır” dedi.

Uyuşturucu Ticareti Küreselleşmeyle Birlikte Sınır Ötesi Dolaşımı

Malatya İl Başkani Dr. Ahmet Ercan Uçkan, 27 Ekim 2022 tarihinde açıkladığımız Gençlikte Gelecek Modeli Acil Eylem Kalıcı Vizyon belgemizden çok kısa bir süre sonra gençliğimizi ve gelecek nesilleri yakından ilgilendiren Uyuşturucu ile Topyekûn Mücadele Gelecek Eylem Modelimizi de kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Çalık, PKK İle Mücadelemiz Sonuna Kadar Devam Edecek

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, İstanbul İstiklal Caddesi’ndeki terör saldırısı için, “38 yılda 5 bin 724 sivil vatandaşımızı katleden, 11 bin 451 vatandaşımızı da yaralayan kan ve gözyaşından beslenen bölücü terör örgütü PKK ile mücadelemiz sonuna kadar devam edecek” dedi.

Çalık, Kayısı 5 Yılda 1,4 Milyar Dolarlık Döviz Girdisi Sağladı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya kayısısında son 5 yılda 467 bin ton kuru kayısı ihracatın gerçekleştirildiğini, bu ihracat ile 1 milyar 384 milyon dolar Türkiye ekonomisine katkı sağlandığını açıkladı.

Ağbaba, Yeni Akit Zihniyeti Ülkenin Birliğini Beraberliğinin Düşmanıdır

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Malatya İl Başkanlığında gerçekleştirdiği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Samanlı'ya 'En Başarılı İl Başkanı' Ödülü Verildi

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı By Protokol Dergisi tarafından 5 Kasım’da düzenlenen Silver Careers Awards (Gümüş Kariyer Ödülleri) programında ‘En Başarılı İl Başkanı’ ödülünü aldı.

Başkan Kiraz, AK Parti'nin Ekonomi Politikalarını Eleştirdi

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, AKP’nin ekonomi politikalarını eleştirerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Türkiye Yüzyılı vizyonunun aslında Sefalet Yüzyılı olduğunu belirtti.

BBP Mitinglere Malatya İle Başlıyor

Büyük Birlik Partisi Seçim Hazırlıklarına Son Sürat Devam Ederken Türkiye Geneli İlk Açıkhava Mitingini 6 Kasım'da Malatya'da Düzenliyor.

Başkan Yıldız "AKP ile Gelecek Hayal Oldu

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız, Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu tarafından açıklanan ekim ayı açlık ve yoksulluk sınırına ilişkin olarak yaptığı açıklamada “Gerçekti Hayal Oldu” dedi.

Fendoğlu, Köylerdeki Yetersiz Kalan Elektrik Sorunlarını Gündeme Getirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, köy gezilerinde vatandaşlar tarafından kendisine iletilen sorun ve talepleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) gündeme getirmeye devam ederek, bu kez köylerdeki elektrik şebekesinden dolayı yaşanan sorun ve sıkıntıları dile getirdi.

Saadet Partimizin 8. Olağan Büyük Kongresi'ni 30 Ekim’de

Sadet Partisi Malatya İl Başkanı Mustafa Canbay, Türkiye Gündemiyle Ve Yine Parti Kongresiyle İlgili Bazı Açıklamalarda Bulundu.

Ağbaba, Kabul Etseniz De Etmeseniz De Cemevleri İbadethanedir

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Cemevlerine yönelik düzenlemelerin de yer aldığı torba kanun teklifine ilişkin yaptığı konuşmada Cemevleriyle ilgi...

Genç Parti Malatya İl Başkanlığına Yalçın Atandı

Malatya il teşkilatında değişikliğe giden Genç Parti, Malatya’nın tanınmış simalarından olan iş insanı Ahmet Turan Yalçın’ı il başkanı olarak atadı.

Ağbaba, Erdoğan Gelecek Diye Halkın Parasını Çarçur Ediyorlar

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Malatya İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında ülke ve yerel gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Ağbaba, Türkiye Tuhaf Ölümler Ülkesi

“Kazancı Bedih’i Sobadan Sızan Gazdan Kaybettik. Bu Utanç Hepimizin”

Türkiye İttifak Partisi Akçadağ İlçe Başkanlığına Mercan Cengiz Seçildi

Türkiye İttifak Partisi Akçadağ İlçesi 1. Olağan Kongresinde Tek Listeye Gidilirken, Akçadağ İlçe Başkanlığına Mercan Cengiz Getirildi.

Fatih Erbakan: 2023'te Milli Görüşü İktidara Taşıyacağız

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Malatya'da partisinin il kongresine katıldı.

Toplam 791 haber.