Künye

Künye

Künye

MALATYA BİRLİK GAZETESİ BASIN YAYIN MATBAA
REKLAM ORGANİZASYON VE İNŞAAT SİTE YÖNETİMİ ADINA

ZEKİ DAĞ

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
MUSTAFA ERTAN

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
ALİ DAĞ

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ
ÖZCAN ÇETİN
İSMAİL HAKKI HOŞHAN

REKLAM SORUMLULARI
AHMET TURAN BÜYÜKDUMAN
SELAMİ KARACA

SAYFA EDİTÖRÜ
ABDULKADİR DAĞ

İL VE İLÇE TEMSİLCİLERİ

YAZIHAN TEMSİLCİSİ
KENAN AKYOL

İSTANBUL TEMSİLCİSİ
NAİM BÜYÜKDUMAN

MUHABİRLER
KÜBRA TUĞÇE ERTAN
İLKER GÜL

FOTO MUHABİRLERİ
ADİL DAĞ
 

 

İLETİŞİM
MALATYA BİRLİK GAZETESİ

[email protected]
[email protected]
Telefon ve Faks: 0(422) 324 83 36 - 0544 260 25 18
 

 

malatyabirlikgazetesi.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.
Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır.
Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
malatyabirlikgazetesi.com’da yayınlanan diğer haberler (ajans haberleri hariç) ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve malatyabirlikgazetesi.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
malatyabirlikgazetesi.com da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. malatyabirlikgazetesi.com yayınlanan her yazıyı desteklemek durumunda değildir. Makaleler, yazarların şahsi düşünceleridir.
malatyabirlikgazetesi.comsayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

İnternet Medyasının Bağlı Olduğu Başlıca Yasalar

23/01/2008 Tarihli ve 5728 Sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun

4/5/2007 Tarihli ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun

*850 ile başlayan hatlar sabit hat olarak kabul edilir (AVEA hariç). Ücretlendirilmesi her yöne paketiniz varsa dakikalarınızdan düşer. AVEA bu konuda diğer hatlar gibi davranmadığı tespit edilmiştir.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2006 malatyabirlikgazetesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif haklarımalatyabirlikgazetesi.com’a aittir. malatyabirlikgazetesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar malatyabirlikgazetesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
malatyabirlikgazetesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. malatyabirlikgazetesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the malatyabirlikgazetesi.com. However, sometimes the malatyabirlikgazetesi.com uses third parties to process your information. malatyabirlikgazetesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the malatyabirlikgazetesi.comrequires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the malatyabirlikgazetesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the malatyabirlikgazetesi.com and its services. When you use malatyabirlikgazetesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the malatyabirlikgazetesi.com cookies section of our full Privacy Policy.