Vali Ersin Yazıcı'dan Kale İlçesine Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Malatya Valisi Ersin Yazıcı, İlçe ziyaret programına Kale ilçesiyle devam ederek, Kale Belediye Başkanı Murat Koca, kurum müdürleri ve daire amirleri ile bir araya geldi.

         Vali Yazıcı, ilk olarak Kale Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kale Hükümet Konağı toplantı salonunda, Kaymakam Mustafa Aksoy'dan İlçenin genel durumu hakkında brifing aldıktan sonra Kale Belediye Başkanı Murat Koca'yı makamında ziyaret ederek Kale'de yapılan yatırımlar ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

        Kale Belediye Başkanı Murat Koca Vali Ersin Yazıcı’ya Kale ilçenin geleceğine yönelik yapılan önemli projelerden bahsederken, her geçen gün büyüyen gelişen ve emin adımlarla hak ettiği konuma gelmesindeki süreçler hakkında bilgiler paylaştı.

         Malatya Valisi Ersin Yazıcı Kale ilçesinin doğal bir Turizm cenneti olduğunu belirterek Kale Belediye Başkanı Murat Koca’ya çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Daha sonra Vali Yazıcı Polis Uygulama Noktasını ziyaret ederek, görevli personellerle tanışıp yürütülen önleyici emniyet tedbirleri, yol kontrol uygulamaları ve asayiş faaliyetleriyle ilgili bilgiler aldı.

        Vali Yazıcı'ya İlçe ziyareti esnasında Kaymakam Mustafa Aksoy ve İl Emniyet Müdürü Arif Çankal ve ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın eşlik etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN