Ülkü Ocakları'ndan Türk Gençlerine 19 Mayıs Hediyesi

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı mesajı  paylaştı… Yıldırım mesajında 100 bin gence odak 2023 hediye edileceğini duyurdu.


Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla duyurdu.
Yıldırım, Odak 2023 yazılımını anlattı. "Bu yazılım sayesinde gençlerimiz daha hızlı okuyacak daha hızlı anlayacaklar büyük bir avantaj sağlayacaklar.",dedi.

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI AHMET YİĞİT YILDIRIM TÜRK MİLLETİNİN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI
sözlerini bu cümlelerle bitirdi, Bu vesileyle Türk milletinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor bayramını kutluyorum. Başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle yad ediyorum.

ODAK 2023

Yapay Zeka İçeren Dikkat, Odaklanma,
Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı
ODAK 2023, başta Türk gençliğinin hizmetine sunmuş olduğumuz; kullanıcıların dikkatlerini artırmak, odaklanma becerilerini geliştirmek ve okuma bozukluklarını gidermek amacıyla geliştirilmiş olan bir eğitim programıdır. ODAK 2023 programı kullanıcının mevcut seviyesine odaklanarak kişisel bir çalışma programı belirlemekte ve kişinin gelişimini takip ederek yaş grubu ve beceri seviyesi ne olursa olsun kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaktadır. Bu minvalde program, Türk gençliği özelinde tüm milletimizin hizmetine sunulmuştur.

ODAK 2023 programının hazırlanmasında ve geliştirilmesinde farklı meslek ve uzmanlık gruplarının desteğinden faydalanılmış, program içeriği ise hassas süreç ve yöntemlerin yürütülmesi ile pedagojik gelişimi destekleyici ve mili-manevi değerleri haiz bir muhtevaya kavuşmuştur.

 ODAK 2023 yazılımı kullanıcılara herhangi bir teknik öğretmemekte, kullanıcıların motor becerilerini geliştirmektedir. Bu nedenle kullanım sonrası elde edilmiş olan becerilerin zamanla kaybolması söz konusu değildir.

 ODAK 2023 yazılımında; anlayarak okuma hızları, dikkat, odaklanma, okuma hızı gibi tüm ilerlemeler ayrı ayrı kayıt altına alınmakta, grafikler halinde kullanıcıya sunulmaktadır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN