Söylemez,  Yeni Yılın Hayırlar Getirmesini Diliyorum

Başkan Hüseyin Söylemez 2023 yılının Başta Malatya'da, ülkemizde ve tüm dünyada sevgi, kardeşlik, birliktelik ve hoşgörü duygularının arttığı, huzur ve güvenin tesis edildiği güzel bir yıl olmasını temenni ederim.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Başkan Hüseyin Söylemez; 2023 yılının Başta Malatya'da, ülkemizde ve tüm dünyada sevgi, kardeşlik, birliktelik ve hoşgörü duygularının arttığı, huzur ve güvenin tesis edildiği güzel bir yıl olmasını temenni ederim.

Eğitim Bir Sen Malatya 1 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Söylemez ; mesajında 2023 yılının yeni umutları ve yeni güzellikleri de beraberinde getirmesini diledi.

2023 yılının Başta Malatya'da, ülkemizde ve tüm dünyada sevgi, kardeşlik, birliktelik ve hoşgörü duygularının arttığı, huzur ve güvenin tesis edildiği güzel bir yıl olmasını temenni ederim.

Eğitim Bir Sen Malatya 1 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Söylemez "2023 yılının mutlulukların arttığı, umutların tazelendiği, duaların kabul gördüğü ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olmasını temenni ediyorum. Feraseti, metaneti, sabrı ve fedakarlığı ile çok sıkıntılı ve zorlu süreçleri geride bırakan milletimizin yeni yılla birlikte feraha ve huzura kavuşması en büyük temennimizdir. Bu vesile ile başta Malatya'mıza  olmak üzere tüm milletimize sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umut dolu bir yıl diliyor; selam, sevgi ve en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN