Başkan Maskar, 2023 Yılı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

2023 yılının Akçadağ İlçesinin dönüm yılı olacağının altını Çizen Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar' Akçadağ 2023 yılında Şahlanacaktır ' dedi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

2023 yılının Akçadağ İlçesinin dönüm yılı olacağının altını Çizen Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar” Akçadağ 2023 yılında Şahlanacaktır ” dedi. Yaklaşık 2 yıldır yeni yönetimiyle birlikte göreve geldiği süreç içerisinde Akçadağ için elini değil gövdelerini taşın altına koyan ve Akçadağ tarihinde ilk defa hizmetlerin ilçeye gelmesinde etkin rol oynayan Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi 2023 yılından hayli umutlu.

AKÇADAĞDER GENEL MERKEZİ AKÇADAĞLILARIN ORTAK PAYDASIDIR

Akçadağ ilçesinin gelişimine, büyümesine, hizmetlerin alınmasına büyük hizmetleri olan ve Hemşerileri arasında Birlik beraberliğin sağlanmasında etkin rol oynayan Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi bundan sonra da Akçadağ ilçesinin yalnız olmadığını belirterek Akçadağlıların Genel Başkan Murat Maskar ve ekibinin 2023 yılında da hizmetlerini artırarak devam ettireceklerinden emin olduklarını belirtiyorlar. 2023 yılında hizmetleri layıkıyla alan, Akçadağlıların her alanda söz sahibi oldukları bir yıl olacağının altını çizen Genel Başkan Murat Maskar” Destek Akçadağlı hemşerilerimizden Çalışmak, Hizmet etmek ise Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezimizden. Yaptığımız her şey Gelişen, Büyüyen söz sahibi olan bir Akçadağ içindir. ” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN