Muhammet Kemal Gülşen Milli Hakemliğe Terfi Oldu.

Türkiye Karate Federasyonu, Tarafından 17 TEMMUZ 2021 tarihlerinde  Şanlıurfa ilinde düzenlenen hakemlik terfi sınavını başarı ile geçerek, bölge hakemliğinden, Milli Hakemliğe GÜLŞEN terfi oldu.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya Karate  İl  Hakemi ve Antrenörü olan,  aynı zaman da  ( Japon Shotokan Karate Assocıatoın) Türkiye Malatya Temsilcisi Muhammet Kemal GÜLŞEN Şanlıurfa ilinde 17 Temmuz 2021 tarihleri arasında Türkiye Karate Federasyonu  tarafından düzenlenen Hakemlik Terfi Sınavında  Bölge Hakemliğinden Milli Hakemliğe  terfi oldu.

Malatya Karatesi her geçen gün yeni kazanımlara imza atıyor.diyen GÜLŞEN hakem demek Hakim demektir. Müsabakaların en adil şekilde adaletli olması için bizler her zaman kendimizi seminerlere giderek geliştiriyoruz. 17 Temmuz 2021 tarihleri arasında ,  Şanlıurfa ilinde düzenlenen Hakemlik terfi sınavını başarı ile tamamlayarak, Milli Hakemliğe terfi olduk. İlimize bu Milliği Kazandırmanın sevincini hep beraber yaşamaktayız. Kazanan her zaman  Malatya'mız olmuştur.

Bizlerin Bu başarısında katkısı olan Başta Türkiye Karate Federasyonu olmak üzere, Hakem Kurulu Üyesi aynı zamanda  hemşehrimiz olan Dünya hakemi Sensei İsmail GÜNAY ,  ( Japon Shotokan Karate Assocıatoın) Türkiye Başkanı Hanshi İsmet TURNA hocam olmak üzere Malatya Çelik Spor Kulübü ailesine birbirinden değerli tüm hocalarıma çok teşekkür ederim.

Her zaman olduğu gibi bundan sonrada görevimizi en iyi şekilde icra edeceğimize ve Malatya Karate- do'sunun gelişimi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.

Bu başarımızdaki en büyük desteği bizlere ve Malatya Karate'sine her zaman desteği veren siz değerli basın mensuplarına sonsuz teşekkür ederiz. Karate - do' da başarı varsa değerli basın mensupların desteği ve  reklamı ile tüm dünyaya servis edilmektedir. Bir kez daha Malatya Basını'mızın siz değerli tüm çalışanlarına buradan teşekkür ederiz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN