Milletvekili  Çalık, Her Zaman Esnafımızın Yanındayız

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milletvekili Çalık, Malatya’daki temasları kapsamında Ayakkabıcılar Çarşısı, Temelli ve Hasanbey Caddesi esnafını ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, kentteki temasları kapsamında ilk olarak Ayakkabıcılar Çarşısı esnafını ziyaret etti. Esnafın sorun ve isteklerini dinleyen Çalık, 20 yıldır ülkeye her alanda önemli hizmetler yaptıklarını ifade etti.

Milletvekili Çalık, yapılmak istenen yargı, askeri ve ekonomik darbelere rağmen Türkiye’nin her alanda büyümesini sürdürdüğünü belirterek, pandemi dönemi olmak üzere her sıkıntılı dönemde esnafın yanında olduklarını kaydetti.

Ayakkabıcılar Çarşısı esnafıyla çay içen ve uzun süre sohbet eden Çalık, vatandaşlarla da bir araya geldi.

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık daha sonra Temelli ve Hasanbey Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnafı tek tek dolaşan Çalık, vatandaşlarla da bir araya geldi. Vatandaşların fotoğraf çektirme isteklerini kırmayan Çalık, esnafla çay içerek sorun ve isteklerini dinledi.

Milletvekili Çalık, 20 yılda Türkiye’de her alanda önemli hizmetler yaptıklarını ifade ederek, “Malatya’mızda da sağlıktan ulaşıma, eğitimden sulamaya kadar her alanda önemli hizmetler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. 24 Ocak 2020 depremi sonrası hızlı bir şekilde devletimiz, milletimizin yanında oldu ve yaraları sardık” dedi.

Her zaman milletle birlikte yol yürüdüklerini ifade eden Çalık, “Biz milletimizin derdiyle dertlendik. Sorunları milletimizle birlikte çözdük. Yapılmak istenen darbelere karşı hep birlikte dimdik durduk. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemize her alanda önemli hizmetler yaptık. Bundan sonrada milletimizle birlikte yol yürümeye devam edeceğiz. Hep birlikte 2023’e emin adımlarla yürüyeceğiz.” diye konuştu.

Milletvekili Çalık’a büyük ilgi gösteren vatandaşlar, “Sizleri çok seviyoruz. Her zaman yanınızdayız” dediler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN