MHP Malatya'da Tüm Teşkilatları İle Yerel Seçime Hazırdır

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

         Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Darende merkez ve 5 kırsal mahallesi ile Hekimhan ilçesinde vatandaş ve muhtarlarla bir araya geldi.

        MHP Milletvekili Fendoğlu, MHP’nin Malatya’daki kongre sürecini tamamlanmasının ardından ilçe ve köy ziyaretlerine yeniden başladı. Darende ilçe merkezinde vatandaş ve esnafları ziyaret eden Fendoğlu, Darende Belediye Başkanı İsa Özkan'ı ziyaret ederek Darende'de devam eden çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.


         Fendoğlu, sırasıyla Darende’nin kırsal mahalleleri olan Yeşiltaş, Palanga (Başdirek), Akçatoprak, Yarımca ve Ayvalı Mahallelerini ziyaret edip, buradaki vatandaşlarla ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, köylerin sorun ve taleplerini dinledi. 

           Hekimhan ilçe merkezine geçen Fendoğlu, MHP Hekimhan İlçe Başkanlığında muhtar ve vatandaşlarla bir arada bulundu, sorun ve talepleri konusunda istişare yaptı. 

        Mv. Fendoğlu, “MHP olarak ilçe ve il kongrelerimizi gönül birliği içinde birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirdik. MHP, kongrelerinde güçlü teşkilat yapısı 31 Mart seçimlerine hazır olduğunu bir kez daha göstermiştir. Tüm teşkilat mensuplarımıza ülkücü duruşları için teşekkür ediyorum.  Malatya olarak MHP Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin göstereceği hedef ve hedefler hazırız.

           Bir kez daha şunu altını çizerek ve yüksek sesle ifade ediyorum, bizim için kılavuzumuz ve kutup yıldızımız Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve MHP Genel Merkezimizdir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve genel merkezimizin duruşun göre hareket edeceğiz.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN