MHP'den Erdoğan için oy verin çağrısı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve MHP Milletvekili Adayları, Akçadağ ilçesinde hem verilen destekler için teşekkür ziyaretinde bulundular, hem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için oy istediler.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ile MHP Malatya Milletvekili Adayları Ömer Ekici ve Uğur Sevim  ile MHP  Akçadağ İlçe Başkanı Kenan Güde, Akçadağ Belediye Meclis Üyesi ve STK Temsilcileri, ilçede esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, 14 Mayıs’ta MHP’ye verilen destekler için teşekkür ederek, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçiminde  ve Cumhur İttifakı Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler. 

Fendoğlu, “Yeni Yüzyıl , Yeni Türkiye İçin Omuz Omuza duruyoruz. Milletimizin bu konuda karı net, adayı belli. 14 Mayıs’ta olduğu gibi 28 Mayıs’ta da Malatyalılar ve Akçadağlılar Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek verecektir. Biz MHP Liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedef ve amaç doğrultusunda çalıştık ve çalışıyoruz, çalışacağız. Liderimiz Sayın Bahçeli’ni şu ifadelerini biz de haykırıyoruz; ‘Çakma milliyetçilerle, maskeli milliyetçilerle, Kandil Dağı’nı Tanrı Dağı’na reva gören mağara milliyetçileriyle, geçici milliyetçilerle, konjonktürel milliyetçilerle, vitrin süsü milliyetçilerle, vazo milliyetçileriyle, defolu milletseverlerle, milliyeti meçhul sipariş vatanperverlerle Türk milletinin işi olmaz, hiç kimse de maske takarak milletimizi aldatamaz.’ Malatyalılardan, Türkiye’nin istikrarı ve istikbali için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek ve oy istiyoruz.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN