Malatya'da Neler Oluyor

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Niyazi mahallesi Muhtarı Nilgün Tekatli, Kendi sosyal medyasında yayınladığı sıkıntıları bizleri derinde üzmüştür, üzmeye devam etmektedir.

Muhtar Nilgün Tekatli, Mahllesinin sıkıntılarını anlatmak için Malatya AFD gidiyor kapılar yüzüne kapanmislar.

Yetkililer derhal bu konuya el atmalıdır ve gereğini yapmalıdır.

Deprem edeniyle gece gündüz demeden Devletimiz ve yine Hükümetimiz çalışırken, ne yazık ki bazı devlet memurları insanlarımızın yüzüne kapıları kapatıp ve odada movmuslar.

Niyazi Mahallesi Muhtarı Nilgün Tekatli'nin sosyal medyada yaptığı açıklama şöyle.


Kamuoyunun dikkatine Malatya Afad il müdürlüğünde görev yapan Sinop müdürü Ümit Ünal bugün saat 14.20 sularında hem vatandaşların gitmesi dahilinde hemde şahsım birebir gidip duruma şahit olmuş durumundayım.

İcerde 5 personel var birde kendileri kapıyı çalıyoruz açmiyorlar taki yanımızdaki afad personeli ben afad personeliyim dedikleri için kapıyı açtılar.

İceri girdik çıkın dışarı diye bizleri ikaz ediyor yanımızdaki  afad personeline bile niye bunlarla içeri geldin diyor biz beyefendi sıkıntıları size anlatmak için geldik diyoruz bana beyefendi diyemezsiniz ben müdürüm diyor.

Ya sabır çektik bizi içerden çıkardı çalışma arkadaşları ile rahatsız olduklarını açıkladı bu sebeplede içeri kimseyi almiyorlarmiş eee peki şimdi soruyorum insanların sıkıntısını dinlemeden nasıl yardımcı olacak birde vatandaş kendisine değil kime soracak. 

Ben gerekli yerlere bildirdim.Şunuda açıklayayım halen insanlara ödenek yatmadı kontenyr çıkmadı ve birçok kişi de ise aynı hanede başka insanlar görünüyor.

Bir sürü karışıklık var hem mağduruz hemde hem de sistem Tem de karışıklık var deniliyor hersey karman çorban Allah yar yardımcımız olsun.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN