Kemal Oktay Hekimhan Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

AK Partiden Hekimhan Belediye Başkan Aday adayı olduğunu açıklayan Kemal Oktay "Hekimhan gerekli maden yatırımlarına kavuşacaktır" dedi.

Kolin Maden Şirketinin İnsan Kaynakları sorumlusu olarak çalışan  ve AK partiden Hekimhan Belediye Başkan aday adayı olan Kemal Oktay, Malatya'da basın toplantısı düzenledi. Kolin Şİrketinin Hekimhan'da bin çalışanı ile maden yatırımı yaptığını ve bin kişilik bir istihdam içinde yatırım hamlesi yaptığını kaydeden Kemal Oktay, diğer Maden şirketlerininde Hekimhan'da yatırım yaptığını ancak yeterli olmadığını söyledi.

Hekimhan Malatya'nın lokomotifi olacaktır diyen Oktay basın toplantısında şunları söyledi:

Hekimhan’ın’ımızın önümüzdeki döneme hedef koymuş, Malatya'nın gelişmeye açık en önemli ilçesi olduğunun altını özellikle çizmek istiyorum. Yeraltı kaynakları ve tesis yapılanması ile istihdam konusu Hekimhan’ın şehir merkezi olarak da belediyecilik açısından iyi hazırlanması gereken bir döneme girdiğini gösteriyor. Bu konu çıkış noktamız olacak ayrıca belirtmek istiyorum...

Hekimhan Ak Parti belediye başkan adaylığı süreci sonucunda, ilçe Teşkilatımızın ve Genel Merkezimizin takdiri ile Rabbiminde yardımıyla Belediye Başkan adayı olarak seçimlere girip Belediye başkanı olursam. 

Öncelikli olarak Yaşadığımız deprem sonrası yaşanan sıkıntıları hep birlikte yaşadık. Bu sıkıntılar neticesinde İlçemizi Türkiye yüzyılına hazırlamak ve Malatya’nın yükselin bir ilçesi yapmak en büyük hedefimiz.

Şeffaf bir yöneticilik yapacağıma bu şeffaflığımızı Hekimhanlı hemşerilerime de yansıtacağıma inanıyorum. 

Bütün çalışmalarımızı İl ve ilçe teşkilatımız ve sivil toplum kuruluşlarıyla ortak akıl çerçevesinde, istişare ederek yapmak istiyorum. 

Ayrıca kamu kaynaklarının da doğru ve yerinde kullanılmasını sağlayacağım. Nihai amacımız Hekimhan’ımızın sosyal ve ekonomik alanda kalkınmasını elbirliğiyle sağlamaktır. Çıkmış olduğumuz bu yolda ilçe teşkilatımızın ve Hekimhanlı hemşerilerimizin desteğini, değerli ve çalışkan milletvekillerimiz ve Genel Merkezimizin takdirini bekliyorum.

Diğer aday adayı arkadaşlarıma da başarılar dilerim. İçinde bulunduğumuz aday adaylığı sürecinin Ak Partimize, Hekimhanlı hemşerilerimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden diliyorum. Allah Yar ve yardımcımız olsun   "Her şey Hekimhan için"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN