Gönültaş, Görev Verilmedi Diye Dargınlık Küskünlük Olmaz

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Eyüp Gönültaş Biz, Lidere Sadakatimiz'den, Davamız'dan asla taviz vermeyeceğiz, her zaman  davmizin yanında olacağız.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, kendisinin de aday adaylığı başvurusu yaptığı Malatya’da listeye alınmayışına, “Liderin kaleminden geçen her harf bizim için emir ve talimattır. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Listedeki altı arkadaşımın,da ismi Eyüp Gönültaş'tır” dedi.

Gönültaş  sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da, “Liderin kaleminden geçen her harf bizim için emir ve talimattır.  Sonuna kadar haykırıyoruz. Biz, Lidere Sadakatimiz,den, Davamız'dan asla taviz vermeyeceğiz, her zaman olduğu gibi bu günde birlik içinde olacağız dedi.

 MHP Malatya Milletvekili Açıklanan listede yer alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum ve Sonuna kadar mücadele edip şanlı Üç Hilalimizi burca dikeceğiz.” ifadelerini kaydetti.

-"Listedeki altı arkadaşımında ismi Eyüp Gönültaş'tır"

Gönültaş, “Biz dava adamıyız. Görev verildiği taktirde layıkıyla yapmaya çalışırız, görev verilmedi diye dargınlık küskünlük olmaz. Benim nazarımda listedeki altı arkadaşımın,da ismi Eyüp Gönültaş'tır. Her daim nefsimiz,de neslimiz,de ülkemize ve ülkümüze feda olsun.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN