Resim Haberleri

Resim Haberleri

Battalgazi Belediyesinden Dünya Çevre Günü’ne Özel Etkinlik

Battalgazi Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tarafından Dünya Çevre Günü Ve Türkiye Çevre Haftası Dolayısıyla Açık Alan Resim Şenliği Düzenlendi.

Cumhuriyetin 100. Yılına Büyükşehir'den Resim Çalıştayı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı kutlamaları çerçevesinde Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ile Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Resim Çalıştayı devam ediyor. 

Battalgazi Belediyesi’nden Ödüllü Resim Yarışması

Her yıl düzenlediği yarışmalar ile edebiyat ve sanat dünyasına yeni yetenekler kazandırmaya devam eden Battalgazi Belediyesi, Türkiye’nin aydınlık yarınları gençlerin içindeki sevgi, şefkat ve merhamet duygusunu görsel olarak ifade etmesini sağlamak amacıyla Sevgi, Şefkat ve Merhamet temalı “Liseler Arası Ödüllü Resim Yarışması”nın startını verdi.

Baskıresim Sergisi Açıldı

Başkan Gürkan, Güzel Bakan Güzel Görür

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile İnönü Üniversitesi işbirliğinde, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü ve Eğitim Fakültesi Resim Bölümü Yüksek Lisans Öğrencileri tarafından düzenlenen ‘İşler Nasıl Karma Sergisi’, Taşhoran Kültür ve Sanat Merkezinde açıldı.

Vali Baruş, Özel Öğrencilerin Sergisini Ziyaret Etti

Her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Engelliler Haftası” dolayısıyla özel öğrencilerin hazırladıkları resimlerin ve el işi ürünlerinin yer aldığı serginin açılışı gerçekleştirildi.

Ülkü Ocaklarından Başbuğ Alparslan Türkeş İsimli Resim Sergisi Açtı

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı, Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in Aziz hatırası için bugün Soykan Parkı’nda resim sergisi düzenledi.Sergi programında Yasin-i Şerif okutulup, vatandaşlara iftarlık hurma ikramında bulunuldu.

Su Ve Hayat Konulu Yarışma Sonuçları Açıklandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından, suyun önemine vurgu yapmak amacıyla düzenlenen “Su ve Hayat” konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışması sonuçlandı. 

Battalgazi Belediyesi’nin Kültür Sanat Kursları Yoğun İlgi Görüyor

Battalgazi Belediyesi tarafından Tarihi Silahtar Mustafa Paşa Kervansaray’ında ücretsiz olarak açılan resim, halı dokuma, müzik, minyatür, seramik, ebru ve hüsnü hat gibi birçok sanatın verildiği eğitimler, ilçe halkının büyük ilgisini görüyor.

Gürkan, Milletimiz Cumhurbaşkanına Ve Devletine Sahip Çıkmıştır

15 Temmuz 2016 yılında FETÖ terör örgütünün gerçekleştirmek istediği darbe girişiminin 5’inci yılında Malatya’da da çeşitli etkinlikler düzenleniyor. 2 gün sürecek olan etkinliklerin ilk gününde 15 Temmuz Millet Meydanında anı defteri, karma resim ve fotoğraf sergisi açıldı.

Penceremden Pandemi Resim Yarışması’nın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Battalgazi Belediyesi’nin salgın sürecinde insanların değişen yaşam tarzlarını, alışkanlıklarını ve iletişim biçimlerini görsel sanatlar yoluyla ifade edebilmelerine destek olmak amacıyla düzenlediği “Penceremden Pandemi” konulu resim yarışmasının ödül töreni düzenlendi.

Battalgazi Belediyesi’nden Ödüllü Resim Yarışması

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) sürecinde ilçedeki binlerce vatandaşa destek veren...

Başkan Gözükara, Küçük Ressam, Büyük Yetenek

Malatya’da Lise öğrencisi doğuştan yetenekli ressam İbrahim Eyüp Özka’ya tarafından...

Battalgazi Belediyesinden Resim Sergisi

Battalgazi Belediyesi Ve Ak Parti Battalgazi Gençlik Kollarından 15 Temmuz Konulu Resim Yarışması.

15 Temmuz Anı Defteri ve Karma Resim, Fotoğraf Sergisi

Vali Aydın Baruş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında 15 Temmuz Anı Defterine düşüncelerini yazarak paylaştı.

“Benim Adım Kadın”Resim Sergisi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bayanların yaptığı resimlerden oluşan sergi açıldı

Şehitlerimiz Adına Resim Sergisi Düzenlendi

Malatya Gençlik Federasyonu tarafında Malatya Park AVM de "Şehitlerimiz Adına Resim Sergisi düzenlendi.

Başkan Çiçek, Hocalı Katliamıyla İlgili Açıklama

(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanlığı tarafından soykan parkında Hocalı Katliamıyla İlgili resim sergisi düzenlendi. Resim sergisi büyük bir katılımla açılış yapıldı.

Büyükşehir’den Silüet Resim Sergisi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi 2020 Yılı Sanat Etkinlikleri kapsamında Silüet Resim Atölyesi Performans Sergisi düzenlendi.

Battalgazi Belediyesi'nden Çevre Bilinci İçin Ödüllü Yarışma

Okullar Arası Atık Pil, Atık Yağ Toplama, Resim Ve Karikatür Konulu Yarışması.

Avşar: Doğu Türkistan Türklüğün Kerbelası’dır

MHP Malatya İl Kadın Kolları’nın düzenlediği ,’Doğu Türkistan’ adlı resim sergisi açılışı gerçekleştirildi.

Büyükşehir’den Karma Resim Sergisi

Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisindeki Semt Konakları Karma Sergisi, düzenlenen törenle ziyarete açıldı.

Ortaokul Öğrencileri Resim Sergisi Açtı

Malatya'nın Darende ilçesinde ortaokul öğrencileri tarafından resim sergisi açıldı.

Şehit Kemal Özalper Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Resim sergisi

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından Şehit Kemal Özalper Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Resim sergisi düzenledi. Resim sergisi öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

18 Mart Çanakkale Zaferi Resim Sergisi Açıldı

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları Tarafından Yeni cami meydanında, 18 Mart Çanakkale Zaferini anmak için öğrencilerin hazırladığı  resim sergisi açtı.