Eskişehir İl Müftüsü Gerek'ten ESKKK Başkanı Evren'e Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

          Malatya’da geçmiş dönemde Malatya İl Müftülüğü yapan ve şu an Eskişehir İl müftüsü Bekir Gerek Malatya’da Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı, TESKOMB Bölge Başkan vekili Ali Evren’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

          Bekir Gerek beraberinde Malatya İl Müftüsü Şahin Yıldırım, Hamidiye Cami imam Hatibi Şükrü Gezen hoca ile birlikte Başkan Ali Evren’i deprem nedeniyle Vilayet parkında Konteynırda esnaf camiasına hizmet veren Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifine gelerek ziyarette bulundu.


       Geçmiş olsun dileklerini ileten Eskişehir İl Müftüsü Bekir Gerek” öncelikle Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan Rahmet, Yaralılara acil şifalar, Malatya halkına ve Esnaf camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

        Malatya’da çok güzel günlerimiz geçti. Yakın dostluklar kurduk. Yüzyılın felaketi diye isimlendirilen deprem hadisesini ülke olarak yaşadık. Dualarımız hep sizlerle oldu. Devletimiz Milletimizle birlikte ilk günden yaralarını sarmaya devam ediyor. Ali Başkanımızı ziyaret ederek acılarına ortak olmak istedik. Cenab-ı Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”

       Malatya’mızda müftülük yapan şu an Eskişehir İL Müftüsü Sayın Bekir Gerek, İlimiz Müftüsü Şahin Yıldırım ve Hamidiye Cami imamı Şükrü Hoca ile beraber kooperatifimize deprem münasebeti ile geçmiş olsun ziyaretinden bulundular.

       Yaralılara acil şifalar vefat edenlere Allah’tan rahmet Malatya halkına geçmiş olsun dileğinde bulunarak dualarının bizimle olduğunu dile getirdiler. Değerli müftülerimizin yapmış olduğu geçmiş olsun ziyaretlerinden dolayı esnaflarımız ve Malatya halkımız adına teşekkür ederim. 

        Sayın Müftümüzün de dediği gibi Devletimiz ilk günden itibaren yaralarımızı sarmaya devam ediyor. İnşallah Devlet Millet el ele bunun da üstesinden geleceğiz.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN