Başkan Gürkan'dan Akçadağ İlçesinde İnceleme

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Akçadağ İlçe ziyaretinde bulunan Başkan Gürkan beraberinde MESOB Başkanı TESK Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Keskin Akçadağ Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Fatih Şahin’i de ziyaret ederek ilçenin ve Esnafların durumları hakkında bilgiler aldılar.

         6 Şubat’ta meydana gelen Depremde Akçadağ ilçesinde hasarın büyük olduğunu belirten Akçadağ Esnaf Odası Başkanı Fatih Şahin Esnafların beklenti ve taleplerini Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a ve MESOB Başkanı TESK Yönetim Kurulu üyesi Şevket Keskin’e aktardı.

Çamlıca haber içi
YARALARI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ

        Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan” Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Birlikte ayağa kaldıracağız. Bunun da en önceliklisi Ticaretin sürdürülmesidir. Bugün Akçadağ İlçemizde Esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla buluştuk. Hemşerilerimizi ziyaret ederek onların bizlerden beklentilerini taleplerini istişare ettik.

        Akçadağ Esnaf Odası Başkanı Fatih Şahin Esnafların durumlarını bizlere anlattı. Birlikte Esnaflarımızı gezdik. Deprem hadisesinden hemen sonra Devletimiz Hemşerilerimizin yaralarını sarmaya devam etmektedir. Bu işin üstesinden de hep birlikte el birliğiyle geleceğiz. 
 
        Hemşerilerimizin Barınma, Gıda ve yakacak ihtiyaçları karşılanıyor. Şimdi ise Esnaflarımızı ayağa kaldırmak ve  Ticareti sürdürmek önemli. Bununla ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.“

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN