Doçent Et ve Şarküteri Mağazası Güngör Caddesinde Açıldı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya'nın Öz Markası Lezzet Doktoru Doçent Et ve Şarküteri  Mağazası Fahri Kayhan  Güngör Caddesinde Açıldı.
Malatya'nın tanınan İş insanlarından Doçent Et Yönetim Kurulu Başkanı  Hacı Mehmet Akgül ilk  Doçent Et ve Şarküteri Şubesini  Fahri Kayhan Güngör Caddesi Alt Kavşağı Migros Market Yanında Hizmete Açtı.

Düzenlenen açılış törenine Malatya Valisi Hulusi Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Naci Şavata , İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay, Gıda Tarım İl Müdürü Tahir Macit, TSO Başkan  Yardımcısı Hasan Özkan ve Yönetimi, Malatya Ticaret Borsası  Başkanı Ramazan Özcan, MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı,  Şeker Fabrikası Müdürü Suat Altun, Malatya Ziraat Odası  Başkanı Fevzi Çiçek, Kurum, Kuruluş, Basın ve Yayın Kuruluşu temsilcileri ile kalabalık bir vatandaş grubu katıldı.

Açılış Konuşmasını yapan Doçent Et Yönetim Kurulu Başkanı  Hacı Mehmet Akgül, Yazıhan ve Yeşilyurt’ta bulunan besi çiftliklerinde kendi ürettikleri hayvanlardan elde edilen ürünleri vatandaşlara aracısız sunmak amacıyla Fahri Kayahan’da şube açtıklarını bundan sonrada  Malatya'nın  ve  Türkiye'nin farklı illerinde kendi  markamızla ve  ismimizle  şubeler açacaklarını söyledi. 

Hacı Mehmet Akgül ; “Özsan Sanayi sitesinde imalathanemiz var. Burası ise kendi Doçent Et markamızın ilk satış mağazasıdır.  Şubemizde öncelikle kendi üretimlerimiz olan başta et  olmak  üzere  kendi  imalatımız  sucuk , kavurma  ve  pastırma  başta olmak üzere süt ve süt  ürünleriyle hemşerilerimizi buluşturmak istiyoruz” diyerek  mağazanın açılışına  katılan  tüm  misafirlere  teşekkür etti. 

Açılışta konuşan Malatya  Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan; “Bu gibi işyerlerin açılması hem bölgeye kaliteli hizmet sunulması hem de istihdam açısından bizim için önemlidir. Hizmetin sunulmasında emeği geçenlere teşekkür ediyor, hayırlı ve bol kazançlar temenni ediyorum” dileklerinde bulundu.   Konuşmaların ardından açılış  kurban  kesilerek ve dualar  ile  kurdele  kesimi  yapılarak  gerçekleştirildi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN