CHP Yazıhan İlçe Kongresinde Şah Murat Çalışkan Güven Tazeledi

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

            Değişim tartışmalarının yaşandığı Cumhuriyet Halk Partisi'nde 38'inci olağan kurultay için takvim işlerken, ilçe kongreleri de İllerde yapılmaya başlandı.

         CHP’de kurultay süreci kapsamında, Malatya’da ilçe kongreleri sürüyor. Bu hafta sonu CHP Yazıhan İlçe Kongresi gerçekleştirildi.  Tek liste ile gidilen CHP Yazıhan ilçe kongresinde mevcut Başkan Şah Murat Çalışkan yeniden seçildi.


        Tek liste ile gidilen ve başka adayın çıkmadığı CHP Yazıhan İlçe kongresine CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız, CHP Malatya Milletvekili Adayı, Önceki Dönem İl Başkanı Enver Kiraz, Eski dönem CHP İl Genel Meclis Üyesi Vahap Altunok, Malatyalı siyasetçi, CHP Önceki Yön. Kur. Üyesi Yusuf Durmaz, çok sayıda CHP Delege, Üye ve vatandaşlar katıldı.

         Divan Başkanlığını CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız’ın yaptığı CHP Yazıhan İlçe Kongresinde gündem maddeleri okunarak oylandı. Dilek ve temenniler bölümünde bir konuşma gerçekleştiren CHP Malatya Milletvekili Adayı, Önceki Dönem İl Başkanı Enver Kiraz birlik beraberlik verdiği mesajında; 

           Yazıhan ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Yeniden seçilerek güven tazeleyen İlçe başkanı Şah Murat Çalışkan ve yönetimine başarılar diliyorum. Bundan sonra’da Yazıhan İlçe teşkilatımız daha güzel çalışmalara imza atacaklardır. Gün birlik ve beraberlik günü. İlçe kongrelerimizi yoğun katılımlarla yapıyoruz. ” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN