CHP'li Karakuş: Bize Güvenin, Herkes bilir ki Ali Karakuş Şeffaftır

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Karakuş: ‘Şehit ve gazi ailelerimiz her zaman başımızın tacıdır’


CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Cumhuriyet Halk Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş, 31 Mart seçimleri öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ederek, vatandaşların elini sıkıp esnafların sorunların ı ve taleplerini dinledi.
İsmetpaşa Caddesinde seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Battalgazi Belediye Başkanı Ali Karakuş, tüm Battalgazi vatandaşlarımız, Malatyalı hemşerilerimiz, ‘Bize Güvenin ‘ ifadelerini kullandı.
İsmetpaşa esnaf gezisinde Ali Karakuş’a gösterilen ilgi ve alakadan dolayı son derece memnun olduğunu dile getirerek, “ Malatya artık değişim istiyor. Malatya ve Battal Gazili vatandaşlarımız CHP Kadrolarına güvenmekte. Her şeyden önce ulaşılabilir bir başkan olacağım. Seçim çalışmalarıma ben aday olmadan öncede senelerdir vatandaşlarımızın içindeydim. Onların sıkıntıları ile üzüldüm, sevinçleri ile sevindim. Herkes bilir ki Ali Karakuş Şeffaftır. Belediyeyi yönetirken adil olacağım. Takdir edersiniz ki, pandemi ve deprem sürecindeki çalışmalarımızı ayrım yapmadan herkese ulaşmaya gayret ettik. “ dedi.
Karakuş, “Projelerimizi oluştururken sizin de önerileriniz ve katkılarınızla projelerimizi yürütmek istiyoruz. Gençlerimizi kültür eğitim ve spora yönlendireceğiz. Bunun için yeni sahalar yapacağız. Dolayısıyla bizim geleceğimiz ve en büyük yatırımımız çocuklarımız ve gençlerimiz. Büyük Atatürk'ün emanet ettiği gençler hepimiz bizler ondan aldığımız bayrağı daha iyi bir nesil yetiştirmek için kültür sanat ve eğitim anlamında eşitliği sağlayacağız. Her zaman söz verdik, yapmaya çalıştık. Kadınlarımıza gençlerimize ve engelli kardeşlerimize her zaman pozitif ayrımcılık yapacağız. Şehit ve gazi ailelerimiz her zaman başımızın tacıdır. Hayır diyemeyeceğimiz gruplar bunlar” diye konuştu.
Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde hemşehrilerimizin yoğun ilgisi ve desteğini görmekten büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Karakuş, “ Sorunların çözümü bizde. Hayata geçireceğimiz projelerimiz ile Battalgazimizi hizmet dolu 5 yılı beklemekte. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da günün her saatinde hemşehrilerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz. Bizi gittiğimiz her yerde gönül sıcaklığı ile karşılayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN