Murat Aslan Artık Sadece Dinleyen Değil Soran, Sorgulayan Bir Milletimiz Var

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Artık Milletin ve Ülkenin Bekası İçin Hesabı Yıllarca Ödeyen Değil, Vatan İçin Bayrak İçin Diyip Oy İsteyenlerden Yapılan İcratların Hesabını Soran Bir Milletimiz...
Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Artık Milletin ve Ülkenin Bekası İçin Hesabı Yıllarca Ödeyen Değil, Vatan İçin Bayrak İçin Diyip Oy İsteyenlerden Yapılan İcratların Hesabını Soran Bir Milletimiz Var.


Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan,  Bugün Geçici Ticeret Merkezi alanı yanından ticaretlerini devam ettiren esnafımızı ve MalatyaPark  AVM içerisinde  bulunan vesnaflarımızı ziyaret ettik.Burada vatandaşlarımızın   ve esnaflarımızın  deprem sonrası yaşadıkları problemleri dinleme fırsatı bulduk. Talep ve şikayetlerini dinledik.Sağ olsun  hemşehrilerimiz  bizlere büyük  teveccüh  ve ilgi alaka  gösterdi. Beni en  çok sevindiren  ise  pandemi ve  depremler sonrası  bu kadar zorluklara  rağman milletimizin esnafımızın ayakta  durma  mücadelesi ve  umutlarını  diri tutma gayretleri beni çok mutlu etti.  Allah'ın  izni  ile milletimizin gözünde  gördüğümüz bu  ışık bize referans  olacak  yolumuzu aydınlatacaktır.

 

Murat Aslan; Artık Hesabı Ödeyen Değil, Hesabın Sonucunu Soran Bir Milletimiz Var


Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan,  Milletimiz o kadar  bilinçliki gündemi  ve siyaseti  mükemmel  takip ediyor. Vatandaşımız en  ince noktasına kadar  soruyor ve sorguluyor. Bizleri  soru  yağmuruna tutmaları  projelerimizi  sormaları ve  kendimizi anlatmamızı istemeleri çok  menmuniyet verici  bir durum. Deme kki  artık hemşehrilerimiz  öyle  birilerinin yönlendirmesi  ile sandığa gitmeyecek.  Milletimizin Dayatmayla  ısmarlama ile  gelen adaylara değil  işin ehli   liyakat sahibi projesi  olan başkan adaylarını tercih edeceklerini söylemesi bizler  dahada  heyecanlandırdı  dahada çalıma azmimizi arttırdı. 


Allah'ın  izni ile  ben ve  bir birinden kıymetli  ekibimizle birlikte  her gittiğimiz  yerde milletimizin  sorunlarını dinliyor ve not  alıyoruz. Bizim inancımızda  iştişare kültürü çok  önemli biz  her  ne kadar konuya  hakim olsakta  gözden kaçırdığımız  konular  olabilir. Halkımızın sorunlarını birebir  bilemiye biliriz. Zorlukları  ve sıkıntıları  yaşayan milletimizin  kendisidir. Bunun için  ortak akıl  dediğimiz  söz  altı  doldurularak  sözde değil  gerçekte  hayata geçirilmelidir. İnşallah bizim  başkanlığımızda İstişare  ile , Ortak Akıl ile halkımızla  esnafımızla bir araya  gelerek  haftalık , aylık  halk  günleri ve esnaf günleri düzenleyerek sorunları  ve güzellikleri  birlikte çözüp  birlikte paylaşacağız. Ben Odaklı Değil Biz  Odaklı bir Belediyecilik Anlayışı ile bu  şehri  yöneteceğiz dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN