Başkan Koçak'tan Ramazan Bayramı Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Güzin Koçak, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Ankara Pütürgeliler Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Güzin Koçak, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Ankara Pütürgeliler Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Güzin Koçak, bayramların bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günler solduğunu söyledi.


Başkan Koçak, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan'ı, bütün coşkusuyla yaşamanın ve bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımız geçmiş ile geleceğimizi buluşturan, kucaklayan, insani duygularımızın daha çok pekiştiği, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günlerimizdir” dedi.
Küslerin, dargınların barıştığı, birlik ve beraberliğimizin kuvvetlendiği, kardeşlik, huzur ve barış ortamının oluşması için vesile olan bayramları iyi değerlendirmemiz gerektiğinin altını çizen Başkan Güzin Koçak Bu bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmadan, onların yanında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Bayramlarımızla, bayram sevinçlerimizi, kardeşlik, birlik, beraberlik adına yaşanan ve içimizde her an yaşattığımız bu güzel duygularımızın hayatımızın her anına yayılmasını temenni ediyor, İslam âleminin, aziz milletimizin ve sevgili Malatyalı hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın bütün insanlığa sağlık, mutluluk, huzur, barış ve başarı getirmesini en kalbi hislerimle temenni ediyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN