Başkan Kızıldaş, Arguvan'da Hasarlı Yapıları Yerinde İnceliyor

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvan’da hasarlı yapıları yerinde inceleyerek vatandaşların temel ihtiyaçlarını tespit etmeye çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Kızıldaş beraberinde CHP Arguvan İlçe Başkanı Ekber Aslantürk, Belediye Meclis Üyesi Hasan Yılmaz ve Ziraat Odası Başkanı Turan Aslantürk ile birlikte Aşağı Sülmenli, Yukarı Sülmenli, Asar, Parçikan, Karababa ve İsaköy Mahallelerinde muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelerek Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Depremin ilk gününden itibaren depremzedeler ile yakından ilgilenen Başkan Kızıldaş; “Depremden önce olduğu gibi deprem sırasında da deprem sonrasında da halkımızın yanında olduk. Birbirimize daha çok sarılacağız, tüm gücümüzle ve imkanlarımızla vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Şu an mahallelerdeki hasarlı yapıları yerinde inceleyip,  vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek taleplerini karşılamaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN