Başkan Karaman'dan Ramazan Bayramı Mesajı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Abdulvahap Karaman, Ramazan Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Karaman mesajında şu görüşlere yer verdi.

 “Bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran on bir ayın sultanı mübarek ramazan ayını taçlandıran Ramazan Bayramı’mızı en içten duygularımla kutluyor; hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Deprem afetinin yaralarını hızla sarmaya çalıştığımız ve acılarını devlet-millet el ele vererek hafifletme gayretinde olduğumuz bugünlerde bayramlar daha da anlamlı ve önemli hâle geliyor. Çünkü bayramlarımız; millî birlik ve dayanışma içerisinde, manevi değerlerimizin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğimizin en güzel, en anlamlı örneklerinin yaşandığı zamanlardır.

Bayramlar; sevgi, saygı, hoşgörü duygularımızın güçlenmesine, toplumumuzda birlik ve beraberliğimizin pekişmesine ve geleceğe daha da güvenle bakmamıza vesile olan özel ve anlamlı günlerdir. Mavi göklerin gururu şanlı bayrağımızın dalgalandığı bu topraklarda, Türk milleti olarak asırlardır birbirimizin hukukuna sahip çıkarak, ülkemizin kalkınması yönündeki “Türkiye Yüzyılı” ideali ile ortak hedeflerimiz doğrultusunda hep beraber gayret gösteriyoruz. Her türlü zorluğu, ortak değerlerimiz etrafında kenetlenerek aşıyoruz. Çünkü bizi bir arada tutan sevdamız; vatanımızdır, bayrağımızdır, millî ve dinî bayramlarımıza olan inancımızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle şehitlerimize, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet dilerken, siz Malatyalı hemşehrilerimin, Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, Cenab-ı Hak'tan bizleri birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Ahmet Yıldırım | 29 Nisan 2023 15:03

    Abdulvahap Karaman başkanıma deprem döneminde biz depremzedeler yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum. Kendisinde bayramını tebrik ediyorum

BUNLARA DA BAKIN