Başkan Günata, Birlik ve Beraberlik Mesajları

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

      Malatya Türk Ocakları Başkanı Nadir Günata başkanlığında Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirirken önemli kararlara da imza attı.

       6 Şubat Depremlerinde ağır hasar alan Malatya Türk Ocakları Hizmet binası binlerce bina gibi yıkılacağı günü beklerken Vatan, Bayrak, Millet sevdasıyla Mücadele ve kararlılığından asla vazgeçmeyen Türk Ocakları Malatya Şubesi Başkanı Nadir Günata ve Yönetim Kurulu üyeleri gündemin ana konularını masaya yatırarak istişare etti.

      Tecde Yolu üzerinde Konteynırda gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısında tüm Ülküdaşlar hazır bulunurken Malatya Türk Ocakları Başkanı Nadir Günata” Depremden aylar sonra Tecde yolu üzerinde Konteynırda mütevazi TÜRK OCAĞI binamızda yönetim ve arkadaşlarla bir araya geldik dertlendik, dertleştik. Güçlü bir camiamız var idealist dava adamları. Hepsi birbirinden kıymetli.

      Bir şey yapmasak ta var olduğumuzu ayakta olduğumuzu ülküdaşlarımız bilsin istedik. Ocak yıkılır yeniden yapılır yeter ki gönüller yıkılmasın. Biz gönlü güzel insanları bir araya getirmek Acıları paylaşmak dertlere derman olmakla görevliyiz. Takdir Milletin, yüce Allah’ındır.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN