İl Başkanı Gören, Kale İlçemiz Türkiye Yüzyılı'na Her Daim Hazır

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Namık Gören ilçelerdeki teşkilatlarla bir araya gelerek değerlendirme toplantılarına devam ediyor. 

        Yaklaşan yerel seçimler öncesi Malatya’da istişarelere büyük önem vererek ilçe teşkilatları ve Encümen üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Malatya, İl Başkanı Av. Namık Gören Kale ilçesinde değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.


KALE İLÇEMİZ TÜRKİYE YÜZYILI’NA HER DAİM HAZIR        

        AK Parti Kale Belediye Başkanı Murat Koca, AK Parti İlçe Başkanı, Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ile Meclis üyelerinin katılımıyla düzenlenen İstişare ve Değerlendirme toplantısında AK Pari Malatya İl Başkanı Av. Namık Gören” Kale İlçemiz Türkiye Yüzyılı’na Her Daim Hazır. Kale ilçemiz Murat Koca Başkanımızın başarılı çalışmalarıyla ilçeyi geleceğe hazır hale getirmiş.

          Kale ilçemizde Belediye Başkanımız ve İlçe teşkilatlarımız bir bütünlük içerisinde çalışmalarına devam ediyorlar. AK Partili bir belediyenin çalışmalarının en güzel örneklerinden birisi de Kale ilçemizde. Kale ilçemiz Türkiye Yüzyılı’na her daim hazır.

           Kale ilçemiz artık geleceğine daha güvenle bakabiliyor. Seçimlerde en yüksek oyu AK Partiye veren Kaleli hemşerilerimize de teşekkür ediyorum. Bu başarı Başkan Koca ve İlçe teşkilatlarımızın. Önümüzde yine bir yerel seçim var. İnanıyorum ki Kale ilçemiz yeni bir oy rekoruyla gereğini sandıklarda yapacaktır. 

          İlçe Yönetim Kurulu, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Encümen Üyelerimiz ile birlikte istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleşirdik. Bizlerin bu millete hizmet etme görevimiz var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılına hep birlikte hazırız.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN