Başkan Dağ'dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı. Başkan Zeki Dağ’ın Mesajı Şöyle:

Başkan Zeki Dağ,  Birleşmiş Milletler tarafından “Dünya Engelliler Günü” olarak kabul edilen 3 Aralık, engelli vatandaşlarımızın sorunlarına dikkat çekilmesi ve farkındalık oluşturulması için önemli bir gündür dedi.  Ancak engelli bireylerimizin bir gün değil her gün farkında olmalıyız. Engellilik, sosyal yönleriyle her birimizi yakından ilgilendiren bir konudur. Hayatımızın her anında ve alanında onların yanındayız, yanında olmalıyız. Engelli vatandaşlarımıza, engelsiz bir yaşam sunmak, başta devletimiz olmak üzere, her birimizin asli görevidir. 

Engelli vatandaşlarımızın aktif olarak hayata katılmaları için hep birlikte çalışmalıyız ve destek olmalıyız. Türkiye Yüzyılını daha güçlü inşa edebilmek için daha fazlasını, daha iyisini yapmaya, hep birlikte çalışmalıyız ve birlik içinde olmalıyız. Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Bu inançla, tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum dedi.

Zeki DAĞ
Anadolu Basın Birliği 
Derneği Malatya Şube Başkanı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN