Av. Muhammed Emin Yalçınkaya, Aday Adaylığını Açıkladı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Av. Muhammed Emin Yalçınkaya AK Parti Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.


AK Parti Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkan Aday adayı Av. Muhammed Emin Yalçınkaya, Yeşilyurt AK Parti İlçe Başkanımız Ramazan Yaylacı nezdinde tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Burada bulunan herkesi en derin muhabbetlerimle selamlıyorum. 21 yıl kesintisiz hizmet ettiğim, içerisinde bulunmaktan onur ve gurur duyduğum parti teşkilatına bugün Yeşilyurt İlçe Belediye Başkan aday adaylığı için müracaatta bulunmak için geldim. Deprem yaşamış yerle bir olmuş bir şehirde idareciliğe talip olmanın büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Başladığımız günden beri durduğumuz yer değişmedi. Duruşumuz Sayın Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedeflerdir. Bu doğrultuda partimize ülkemize hizmet etmektir. Sonuç ne olursa olsun yerimiz burasıdır. Hepsi bizim arkadaşımız, kardeşlerimiz birlikte yol yürüdüğümüz, bu davayı bizim bıraktığımız yerden daha ileriye götürecek kardeşlerimiz, zor bir süreçte geçiyoruz. Çok büyük bir afet atlattık burada birinci önceliğimiz şehrimiz, bizler için partimizin vereceği karar her ne olursa olsun bizim başımızın tacıdır dedi. Olumlu karar çıkarsa başımızın üstüne, başka bir kardeşimiz tercih edilirse yine aynı şekilde başımızın üstünedir. AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Adayı Yalçınkaya, Yine aynı şekilde gönül dünyamızda özellikle Filistin’deki kardeşlerimizin yaşamış olduğu sıkıntıların bir an önce çözülmesi bizim şahsi adaylıklarımızdan, başvurularımızdan çok daha önemlidir. Rabbim kolaylaştırsın inşallah. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum dedi.

Yeşilyurt AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı,
“Kıymetli ustamız, teşkilat büyüğümüz emektarımız Muhammed Emin Yalçınkaya’nın aday adaylık başvurusunu almak bizler için büyük bir şeref, üzerimizde çok büyük emeği var hakkı var, Aday adaylığı hayırlı olsun inşallah, Buraya kadar gelen tüm Misafirlerimize teşekkür ediyorum dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN