Akçadağ'a Halkın Adayı Murat Maskar

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

AKÇADAĞ’A HALKIN ADAYI MURAT MASKAR

          Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar” Akçadağ a gönül belediyeciliği ve şeffaf yönetimi getirerek sosyal belediyecilik konusunda da örneği görülmemiş bir ilçe olacağız” dedi.

         Akçadağ’ın yetiştirdiği önemli bürokratlardan AKÇADAĞDER Genel Başkanı, Malatya Valiliği Mütevelli heyet Üyesi Murat Maskar” Akçadağlıyım Mutluyum, Gururluyum” dedi. İlkokul, Orta Okul ve Liseyi Akçadağ da Tamamlayan, Lisans  Eğitimimi Malatya’da, Yüksek Lisansımı Fırat Üniversitesinde devam ederek mezun olan Murat Maskar Hayatının her alanında Başarılara imza atmış bir isim.

         31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde  AK parti’den Akçadağ Belediye Başkanlığı için  aday  adayı olarak siyasi dengeleri değiştiren ve Akçadağlılar tarafından büyük destek verilen Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar”  kendim  Akçadağ da içinizde yaşayan bir kardeşinizim.. İnşallah Partim ve Akçadağlılar beni aday gösterirse bilgi ve birikimimi Akçadağ için harcamak istiyorum.

         Birbirinden önemli projelerle   31 Mart 2024  yerel seçiminde aday olmam durumunda , Akçadağ'ımızın makus tarihini yeniden değiştirip İlçemizi hak ettiği noktaya taşıyacağıma inandığım için bu yola çıktım.  .6 subat depremi gerek ilimizi gerekse ilçemizi  yıkım noktasında ciddi olarak etkilemiştir. Önceliğimiz yaşanabilir ,kısa süre içerisinde depremin vermiş olduğu yaraların sarılması ve insanımızın bir an önce barına bilecekleri gerek ev gerek ise iş yerlerinin yapılması olacaktır..burada en büyük desteğimiz Devletimiz   ve siyasi iktidarımızın olacaktır....

         Akçadağ Türkiye için model bir ilçedir. Alevisi – Sünni’sü , Türk'ü - Kürt'ü  kısacası tüm farklılıkları bir zenginlik içerisinde asırlardır barış ve kardeşlik içerisinde sorunsuz   bir şekilde yaşamaktadır. Akçadağ Bu barındırdığı zenginlikle gerçekten Türkiye için model bir  İlçedir. Barışın, Kardeşliğin , Huzurun   adresidir  Akçadağ’dır. 
            Akçadağ'ımızın daha yaşanılabilir, Sosyal, Kültürel, Turizm, Sağlık, Eğitim ve bunun gibi birçok sorunlarının giderilmesi ve hizmetlerin alına bilmesi için Ben ve oluşturacağım ekip arkadaşlarımla birlikte , tabi ki Akçadağ'ın esas değerleri vatandaşlarımızla beraber ORTAK AKIL ile  birlikte yeniden Akçadağ'ı inşa edeceğiz

AKÇADAĞ HAK ETTİĞİ DEĞERİ ALACAK

            Doğusunda Malatya merkez ilçesi, güneyinde Yeşilyurt ve Doğanşehir ilçesi, batısında Kahramanmaraş iline bağlı Elbistan ilçesi, kuzeyinde Darende ve Hekimhan ilçeleri bulunmaktadır.

        İlçemiz bir geçiş güzergahı olup Malatya’yı İç Anadolu’ya bağlayan Malatya – Kayseri – Ankara Karayolu üzerindedir.

Belediyecilik vizyon ve misyon işidir.

MİSYONUMUZ

Akçadaglılara  ihtiyaç duyulan Her alanda  hizmet vermek olacaktır. 

VİZYONUMUZ 

          İlk yerleşimin Eski Tunç Devri’ne dayanmış olan  Akçadağ’ımızın kültürel, doğal, tarihi ve ekonomik değerlerini akılcı biçimde değerlendirerek geleceğimizi en güzel şekilde inşa etmek olacaktır.

TEMEL İLKELERİMİZ VE DEĞERLERİMİZ

•    Adil, güvenilir, kaliteli, şeffaf, katılımcı ve yenilikçi yönetim anlayışı benimseyerek, ilçemizin Tarihi, doğal ve kültürel mirasımıza sahip çıkıp  , tamamen insan odaklı ve hemşerilerimizin memnuniyetini esas alan hizmetler sunup   Sosyal ve çağdaş belediyecilik anlayışını  benimsemiş bir belediyecilik hizmeti sunmak olacaktır. 

•    Son olarak sunu belirtmek isterim.akçadağ dayanışma derneği genel başkanı olarak bizler dun Akçadağ’daydık buğun Akçadağ’dayız, Rabbim ömür verirse yarında Akçadağ’da olacağız. Depremden bu yanana  gidilmedik  mahalle, köy ve belde bırakmayan bir kardeşiniz olarak hepinizden destek istiyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN