MHP'den Selahattin Gürkan'a Tam Destek

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

          Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a desteklerini kamuoyu ile ilk defa açıktan paylaşarak, “Cumhur ittifakının bir paydaşı olarak sonuna kadar sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sayın Başkanım siz bir sefere niyetlenmişsiniz sefer sizin olsun zafer Allah’ın olsun” dedi.

          MATİM İş Merkezi’nin atıl halden kurtarılarak depremde mağdur olan 200 esnafa işyeri olarak yeniden düzenlenmesi nedeniyle düzenlenen törende konuşan MHP İl Başkanı Gökhan Gök, “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın. 6 Şubat depremlerinin olduğu günden itibaren vatandaşlarımızın barınma ve beslenme noktasında, esnaflarımızın ticari anlamda faaliyetlerini devam ettirme noktasında Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan Başkanımızın çalışmalarına şahidiz. Sayın Başkanımızın sonuna kadar destekçisiyiz ve yanındayız.

Hiçbir zaman bakar kör olmadık geldiğiniz süreç içerisinde bulunduğunuz tüm olumsuzluklara rağmen pandemi devamında ekonomik kriz ve akabinde 6 Şubat depremi. Bu süreç içerisinde yapmış olduğunuz çalışmalara şahidiz. Gerek Recep Tayyip Erdoğan Dünya Kayısı Ticaret Merkezi, Buğday Pazarı ile alt yapı ve üst yapı olsun sayamayacağımız birçok çalışmaya şahidiz. 

              Cumhur ittifakının bir paydaşı olarak sonuna kadar sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sayın Başkanım siz bir sefere niyetlenmişsiniz sefer sizin olsun zafer Allah’ın olsun” ifadelerini kullandı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN