AK Parti Mv. Aday Adayı Kahraman Kavuk'a Büyük İlgi

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       AK Parti Malatya İl yönetim kurulu Başkan Yardımcısı iken başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken ve Genel Seçimler nedeniyle görevinden istifa ederek AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Kahraman Kavuk’a parti teşkilatında ilgi son derece yüksek.

         Ak Parti İl yönetiminde yer aldığı süre zarfında daima sahada yer almaya özen gösteren, parti çalışmalarına dinamik şekilde katkı sağlayan, sadece teşkilata yönelik değil halkın da içerisinde yer almaktan geri durmayan, en sıkıntılı anlarda dahi sorumluluk üstlenmesini bilen Malatya’nın tanınmış simalarından İş Adamı Kahraman Kavuk’a gerek parti içerisinden gerekse de halk nezdinde destek bir hayli yüksek. 

          AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Kahraman Kavuk,” Ülke olarak kritik bir seçim sürecinin arifesindeyiz. Malatya olarak ise yaşadığımız büyük afetin yaralarını sarmaya çalışıyoruz. Asrın felaketinin izlerini hep birlikte silmek, yaralarımızı hep birlikte sarmak için halis niyetler ve temiz duygularla çıkmış olduğum bu kutlu yolda bütün çabam Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başta Ülkemize, Malatya’mıza ve Milletimize hizmet etmektir.

            Bu süreçte gerek parti içerisindeki arkadaşlarımızdan gerekse de vatandaşlarımızdan gelen yoğun ısrarında etkisiyle ildeki parti görevimden istifa ederek milletvekili aday adaylık başvurumu yaptım. Yarın da demokrasi ile özümsenmiş partimizin temayül yoklaması olacak. 

         Türkiye Yüzyılı Vizyonunu her rolde destek olmak en büyük önceliğim. Gelinen nokta itibariyle hakkımızda hayırlısını diliyorum. Bu vesile ile Malatyalı Hemşerilerimin Mübarek Ramazan Aylarının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN