Zaviye Mahallesi Güçlü Muhtar Adayı Tuğba Farımaz, Adaylığını Açıkladı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

      2024 Yerel seçimlerine sayılı aylar kala Mahalle Muhtarlıklarında güçlü isimler sahaya çıkmaya başladı.

       Malatya’nın Yeşilyurt ilçesi Zaviye Mahallesine muhtar adaylığı için mahalle sakinlerinin aday ol baskısına daha fazla sessiz kalamayan Malatya’nın önemli aktif ve başarılı Kadın yöneticilerinden Tuğba Farımaz” Muhtarlık yarışında bende varım” dedi.


        Hayatı Başarılarla dolu aldığı her görevi ve sorumluluğu ufku ve vizyonu sayesinde yerine getirmesiyle tanınan görev insanı AKÇADAĞDER Genel Sekreteri, MASKİ İşletmeler Dairesi personeli Tuğba Farımaz Zaviye Mahallesinin sorunlarını bildiğini ve çözülemeyecek sorunların olmadığını belirterek” Zaviye Mahallemizi Mahalle sakinlerimizle birlikte ortak akılla hizmetlerde altın yılını yaşatacağız” dedi.

         6 Şubat depremlerinde en fazla yıkımın olduğu mahalleler arasında Zaviye Mahallesinin olduğunu belirten Muhtar Adayı Tuğba Farımaz” Maalesef dünyanın da kabul ettiği 6 şubat ta meydana gelen yıkıcı depremlerde Zaviye Mahallemiz büyük hasar aldı.

          Ben buradan tüm mahalle sakinlerimize söz veriyorum, yaralarımızı en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Zaviye Mahallemizi daha yaşanabilir bir mahalle yapmak gayretiyle kent kültürü ve Mahallelilik düsturuyla komşuluk bağlarının daha iyi pekişeceği eski günleri aratmayacak şekilde mahalle sakinlerimizle birlikte istişare ederek küllerinden yeniden inşa edeceğiz.

        Zaviye Mahallemizin değerli halkına hizmet etmek benim için onurdur. Kapım her daim Mahallemizin tüm sakinlerine sonuna kadar açık olacaktır. Ben değil biz anlayışıyla Zaviye Mahallemizi yeniden ayağa kaldırmaya eski ihtişamlı günlerine döndürmeye talibim.

       Destek siz değerli Zaviye Mahalle sakinlerimizden Hizmet bu Kardeşiniz, Ablanız Tuğba Farımaz’dan. Dpremleri en fazla yaşayan bir kardeşiniz olarak ben ve Zaviye Mahalle sakinlerimiz bilsinler ki  bir kardeşiniz olarak, bir ablanız olarak, bir sırdaşınız olarak çeşitli Projelerimiz hazır. Kurumlarla koordineli çalışmalarla Zaviye Mahallemize en güzel hizmetleri kazandıracağım. 

Deprem döneminde yaşanılan sıkıntıların bir an önce geçmesi için, 

Zaviye Mahallemizin Hizmetlerden Mahrum kalmaması için,

Mahalle sakinlerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak için,    

Mahallemizin hak ettiği konuma gelmesi için,

          Muhtarlık görevine talip oldum. Birlikten kuvvet doğar inancıyla deprem döneminde yaşanılan sıkıntıların bir an önce geçmesi ve mahallemin hiçbir hizmetten mahrum kalmaması için, gençliğimin verdiği enerji ve yetenek ile mahalle sakinlerim ile el ele birlikte sorunlarımıza çare olmak istişare içinde hizmet vermek resmi kurum ve kuruluşlar ile köprü görevi  görerek mahalle halkımın işlerini kolaylaştırmak, yaşanılabilir bir mahalle olması için, 

         Mahalle sakinlerimde takdir eder ve bana mührü almayı nasip ederse herkesin faydalanabileceği muhtarlık dönemini dil, din, renk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın hep beraber güzel bir dönem geçireceğimizi umut ediyor ve ZAVİYE MAHALLESİ muhtar adayı olduğumu açıklıyorum.

            Siz değerli mahalle sakinlerimin desteklerini bekliyorum. Ver yetkiyi gör etkiyi diyerek Kazanan Zaviye Mahallesi ve Sakinleri olsun diyorum.”

TUĞBA FARIMAZ KİMDİR?

1986 Sivas/Kangal ilçesinde doğdu. 1993 yılından itibaren Malatya'da ikamet etmekte. 

Malatya’nın önemli Aktif Sivil Topum Kuruluşlarından AKÇADAĞDER Genel Sekreteri olarak halen görev yapmaktadır. 

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesinde Personel olarak çalışmakta.

Hayatı boyunca insanlara ve memleketine faydalı olabilmek için Bir çok STK ve Bazı Siyasi partilerde önemli görevlerde bulundu.

Gençliğinin vermiş olduğu heyecan ve hizmet aşkıyla Zaviye Mahallesi Muhtarlığına aday olan Tuğba Farımaz Kurum ve Kuruluşların yanı sıra STK ve Siiyasi Partiler tarafından çalışmalarıyla takdir gören bir isim.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN