Yıldırım, Malatya'mızı Ahlaklı Ve Adil Bir Belediyecilik İle Buluşturacağız

 Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, 'Biz, Malatya'nın kazanması için, Malatyalıların kazanması için siyaset yapıyoruz. Birlikte Malatya'yı yeniden yaşanılabilir mutlu bir kent haline getireceğiz.' dedi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Oto Pazarında esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, yoğun ilgi ve destek sözleri ile karşılaştı.

Malatya’da değişimin ancak vatandaşların desteği ve sandıkta vereceği oylarla gerçekleşebileceğini belirten Bilal Yıldırım, “Milli Görüşün temsilcisi olan Yeniden Refah Partisi olarak, vatandaşımızın önüne alternatif parti olarak çıktık. CHP’ye oy vermeyi düşünen vatandaşlarımız için alternatif parti Yeniden Refah Partisi’dir. Türkiye’de büyüyen tek parti Yeniden Refah Partisi’dir. Malatya’da ve bir çok il ve ilçede belediye seçimlerini kazanacağız.” dedi.

İftar sonrası kafeleri ziyaret ederek gençlerle ve vatandaşlarla buluşan Bilal Yıldırım, “Malatya’mızı ahlaklı ve adil bir belediyecilik ile buluşturacağız. Belediyenin hizmetleri ve imkanları her kesime ve herkese adil olarak ulaştırılacak.  Sadece bir avuç toplulukla hareket etmeyeceğiz. Belediyeciliğin tüm imkan ve uygulamaları ahlaklı bir anlayış ve yönetim ile yerine getirilecek. Artık son 20 yılda olduğu gibi kişiyi ve kişilere özel imar çalışması olmayacak.  Bir daha deprem yaşandığında Malatyalılar 30-40 yıllık birikimlerini kaybetmeyecek. Bir daha deprem yaşandığında Malatya’nın enkaza dönüşmemesinin alt yapısını hazırlayacağız. Bunu ancak biz yaparız, çünkü Milli Görüşün temeli ahlaklı belediyeciliktir. Biz, Malatya’nın kazanması için, Malatyalıların kazanması için siyaset yapıyoruz. Birlikte Malatya'yı yeniden yaşanılabilir mutlu bir kent haline getireceğiz.” ifadelerini kaydetti. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN