Yeniden Refah Partisi Malatyalı Depremzedelerle İftarda Buluşuyor

Yeniden Refah Partisi Ramazan boyunca Malatyalı Depremzedelerle iftar programında bir araya gelmeye devam ediyor.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

 6 Şubatta meydana gelen Depremlerde çalışmalarıyla göz dolduran ve Depremin ilk gününden beri İl ve İlçe teşkilatlarıyla tüm imkanlarını seferber ederek yaraların sarılmasına devam eden Yeniden Refah Partisi Ramazan boyunca düzenledikleri iftar programıyla her akşam bir Mahallede vatandaşlarla ulaşarak iftarlarını açmaya devam ediyor.

        Malatya Milletvekili Adayları ve Teşkilatıyla birlikte halkın içerisinde olan Yeniden Refah Partisi Malatyalılardan tam not almaya devam ediyor. Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği Yeniden Refah Partisi Milletvekili adaylarına teveccüh yüksek olurken 14 Mayıs’ta sandıktan Yeniden Refah Partisine Malatya’dan büyük oy çıkmasının sürpriz olmayacağı herkes tarafından dile getiriliyor.

        Yeniden Refah Partisi Malatya Milletvekili Adayı Bilal Yıldırım” Bu akşam Halfettin Mahallesi'nde hemşerilerimizle birlikte iftarımızı paylaştık. Allah kabul eylesin inşallah. Bizim Malatya’mıza hizmet borcumuz var. 

         6 Şubat depreminin acısını hala millet olarak en derin şekilde hissediyoruz. Sizlerle birlikte burada depremin acısını yaşadık. Türkiye'nin dört bir yanında 85 milyon bu acıya ortak oldu. Bizlerde yardım için seferber olduk. Kardeşi açken tok yatmayan, kardeşi üşürken kendisi rahat yatmayan bir millet olduğumuzu bütün dünyaya bir kez daha göstermiş olduk.

        Millet için Biz varız. Yeniden Refah Partisi Türkiye’nin ve milletin partisidir. Yeniden refah Partisi bu ülkenin çimentosudur. Depremzede vatandaşlarımızla iftarımızı paylaştık. Kimse bu halkı unutmasın. Biz her zaman yanlarında olacağız.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN