Vali Yazıcı'dan Türk Ocakları'na Ziyaret

Malatya Valisi Ersin Yazıcı ziyaretler kapsamında Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Türk Ocağı Başkanı Nadir Günata” Sayın Valimiz Ersin Yazıcı’yı Malatya Türk Ocağımızda misafir etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Nazik ziyaretlerinden dolayı Şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum. Malatya’mız Valiler yönünden şanslı bir vilayet. Malatya’mız da görev yapan Valiler Allah’a şükür halka hizmeti, Hakka hizmet olarak görüp halkla bütünleşerek yapıyor.

Tarihin en büyük Deprem felaketini yaşayan vilayetlerden biri de Malatya’mız. Enkaz altından çıkartılan bin Üçyüz’ü aşan Şehitlerimizle on binlerce binanın yıkıldığı Huzur şehrinden ıssız şehre dönen bütün acı ve sıkıntıların yaşandığı bir dönemde görev yapan Sayın Hulusi Şahinden sonra Malatya Valisi olarak Antalya’dan şehrimize tayin olan Sayın Ersin Yazıcı valimiz bir Anadolu evladı olarak vatandaşın acılarını, sıkıntılarını sarmak için geldiği günden beri ibadet aşkıyla büyük gayret göstermektedir. Kısa zamanda halkla bütünleşerek ve halkla kaynaşarak dertlerine derman olmaktadır. Gayretli, çalışkan ve babacan tavrı halka umut vermektedir. Elbette Her vali ve Devlet görevlisi hizmet etmek için göreve gelir ve bir müddet sonra başka bir yere gider. Malatya’mızda görev yapan valiler halka yakın oldukları ve halkın dertlerine derman oldukları sürece vatandaş onu baş tacı etmiştir. Kıymetli valimiz Ersin Yazıcı beyefendi de kısa zamanda halkın ve bizim gönlümüzde yer ederek baş tacımız olmuştur.

 Bugün TÜRK OCAKLARI nı ziyaret edip yönetimdeki ve ocaktaki arkadaşlarla Malatya’mızla ilgili sohbeti takdire şayan olup STK Ların duygu ve düşüncelerine azami ehemmiyet göstermesi, Devlet millet kaynaşmasında ki bu yakınlık milli birlik ve beraberliğimiz için de büyük önem arz etmektedir.  Şahsiyeti, gayreti, samimiyeti hizmet anlayışındaki sonuç odaklı çalışması inşallah Malatya’mızın toparlanmasında büyük önem taşıyacaktır. Bu kadar yoğun mesaisi içerisinde zahmet edip bizleri onurlandırdıkları için TÜRK OCAKLARI yönetimi adına teşekkür eder bütün dualarımız ve en kalbi duygularımızla saygılar sunarız. Malatya Valisi Ersin Yazıcı ise misafirperverliklerinden dolayı Türk Ocakları Malatya Şubesi Başkanı Nadir Günata ve Yönetim kuruluna teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN