Vali Yazıcı'dan Kuluncak İlçesine Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Malatya’da İlçe gezilerine devam eden Malatya Valisi Ersin Yazıcı’ya Kuluncak ilçe ziyaretinde Malatya İl Emniyet Müdürü Arif Çankal ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın eşlik etti.

          Kuluncak İlçe programı kapsamında ilk olarak Kuluncak Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Yazıcı, Kaymakam Vekili Kömürcü’den ilçe ile ilgili brifing aldı. Daha sonra Kuluncak Kaymakamlığı toplantı salonunda Kaymakam ve kurum amirleriyle ilçede yürütülen çalışmalar hakkında toplantı gerçekleştirdi.


            Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz’i ziyaret eden Vali Yazıcı, belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

         Vali Ersin Yazıcı beraberindeki heyetle İlçe merkezinde ticari faaliyetlerini sürdüren esnafları ziyaret edip, semt pazarını gezerek sorun ve taleplerini dinledi. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Vali Yazıcı bir süre halkla sohbet ederek istekleri dinledi.

VALİ YAZICI İLÇE ZİYARETİNDE ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI

           Vali Yazıcı, 11.09.2022 tarihinde Pençe Kilit Harekatı kapsamında şehit olan Fatih Kalkan'ın Kuluncak’ta bulunan ailesini evinde ziyaret etti.

       Ardından 25.06.1999 tarihinde Şırnak ilinin Beytüşşebap ilçesinde Jandarma Komando olarak görev yapmaktayken şehit olan Mehmet Ali Şekerci’nin ailesini ziyaret edip, Devlet olarak her zaman Şehit ailelerimizin yanlarında olduklarını ifade ederek, Şehit ailelerine Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN