Vali Yazıcı'dan Fırat EDAŞ'a Ziyaret

Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürü Orkun Özgan'ı ziyaret etti. Yazıcı ziyarette, deprem sonrası kentte yürütülen elektrik dağıtım faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürü Orkun Özgan’ı ziyaret etti. Yazıcı ziyarette, deprem sonrası kentte yürütülen elektrik dağıtım faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürü Orkun Özgan’ı ziyaret etti.
 Yazıcı, ziyarette Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürü Orkun Özgan ile İl Müdür Yardımcıları Ahmet Hikmet Tekin ve Yasin Özdemir’den 6 Şubat’ta meydana gelen deprem sonrasında kentte yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.  Malatya’da, deprem sonrasında kurumlar tarafından yapılan tüm çalışmaları yakından takip eden Yazıcı, şehrin elektrik şebekeleri, onarım çalışmaları, geçici abonelik süreçleri ve aydınlatmalar ile ilgili de Şirket yetkilileri tarafından detaylı olarak bilgilendirildi.

  Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürü Özgan açıklamasında: “Malatya’da, deprem sonrası bakım onarım faaliyetleri kapsamında çok sayıda çalışma ve yatırım gerçekleştirdik. Tüketicilerimizi mağdur etmemek adına bu süreci başarı ile yürütmeye çalıştık. 
Hem Malatya, hem de faaliyet alanımızdan bölgeye sevk ettiğimiz destek ekiplerimiz, kaliteli enerji arzının sürekliliği için 7/24 özveri ile çalışıyor. Hayatın her anında varız ve büyük sorumluluk üstleniyoruz. Bu sorumluluklar ile birlikte 2024 yılı için de tüm planlarımız hazır. Bu kapsamda tüm kamu kurum ve kuruluşlarından olduğu gibi Valiliğimizden de büyük destek gördük. Nazik ziyareti için hem de süreç boyunca kurum olarak yanımızda olan Malatya Valimiz Sayın Ersin Yazıcı’ya Şirketim adına teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN