Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Öz Malatya Türk Ocağına Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Hacettepe Üniversitesi yönetim kurulu üyesi ve Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz'de Malatya'ya geldi. 6 Şubat depremleri sonrasında Samanköy Konteyner kentte Hayat Holding ve Hacettepe Üniversitesi iş birliği ile Hayat İyi Yaşam Merkezinin açılış töreni için Hacettepe Üniversitesi yönetim kurulu da Malatya’ya geldi.

        Hacettepe Üniversitesi yönetim kurulu üyesi ve Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz’de Malatya’ya geldi. Türk Ocağı Malatya Şube Başkanı Nadir Günata Genel Başkanın ziyareti ile  ilgili şu açıklamayı yaptı ” Bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında yoğun programları sonrasında akşam Genel Başkanımızı Ocağımızda misafir ettik.

             Ocak üyelerimizle bir araya geldiğimiz programda Genel Başkanımız bir sohbet gerçekleştirdi. Başta Gazze’de yaşanan insanlık dramı olmak üzere, Doğu Türkistan, Suriye’nin kuzeyinde yaşanan gelişmeler ve Türk dünyasının meseleleri ile ilgili konuşan Prof. Dr. Mehmet Öz’e Ocağımız mensupları da sorular yönelttiler.  Hayat Holding ile gerçekleştirdikleri program öncesinde şehri gezdiklerini ve yıkımı büyük üzüntüyle müşahede ettiklerini belirten ve Malatya’nın en kısa zamanda toparlanması için Ankara’da elinden ne geliyorsa yapacağını da belirten genel başkanımıza en kalbi şükranlarımızı sunarız.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN