Tabaroğulları, Hekimhan Projelerimizle Cazibe Merkezi Olacak

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MHP’li TABAROĞULLARI, “ HEKİMHAN PROJELERİMİZLE CAZİBE MERKEZİ OLACAK”

 

Cumhur ittifakının MHP’li Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Tabaroğulları, Hekimhan’da görüştükleri her insandan, Hekimhan’nın hizmetler konusunda yaşadığı sıkıntıları dinlediklerini vurgularken, “ Hekimhan projelerimizle cazibe merkezi olacak” dedi.

Hekimhan’nın bölgesinde gelecekte il olmaya namzet bir yerleşim bölgesi olduğuna dikkat çeken ve Hekimhan’ı projeleriyle 100 bin nüfusa göre planladıklarını hatırlatan  MHP’li Hekimhan Belediye Başkan Adayı MemetTabaroğulları, “İnsanlarımızla bir araya geldiğimizde gördüğümüz şey, Hekimhan hak ettiği ve alamadığı  hizmetler konusunda şikayetçi. Hekimhan’lı ilçesinin potansiyelinin farkında ve bir şeylerin değişmesini arzuluyor.  Bu seçim Hekimhan’nın seçimi,  ben bu işi görev olarak gördüğüm için  aday oldum. Büyük projelerimiz var, bunları tek tek anlatıyoruz. Hekimhan projelerimizle cazibe merkezi olacak. İnsanlarımız bu beldede yaşamaktan mutlu olacak. Çocuklarımız, gençlerimiz, ailelerimiz Hekimhan’da yaşamanın keyfine varacak. Bu bereketli topraklarda arzu ettikleri hizmetlere ulaşacaklar. “şeklinde konuştu.

“SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI BİLİYORUZ”

Sahada cumhur ittifakı olarak bir bütünlük içerisinde çalışıldığını belirten Tabaroğulları, 2 Cumhur ittifakı demek hizmet demek, güçlü belediyecilik demek. Biz bu gücün Hekimhan’da hizmete dönüşmesini sağlayacağız. Kapı kapıdolaşıp esnaflarımızı, ev hanımlarını, gençleri çocukları dinliyoruz. Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz ”dedi.

Cumhur ittifakının MHP’li Hekimhan Belediye Başkan Adayı Memet Tabaroğulları, ilçe merkezinin yanı sıra Güzelyurt, Kurşunlu ve mahallelerde ziyaretlerde bulunuyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN