Tabaroğulları, Birliğin Gücüyle Yeni ve Modern Bir Hekimhan'ı Kuracağız

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

TABAROĞULLARI,” BİRLİĞİN GÜCÜYLE YENİ VE MODERN BİR HEKİMHANI KURACAĞIZ”

 

31 Mart yerel seçim çalışmalarını  sürdüren cumhur ittifakının MHP’li Hekimhan belediye başkan adayı MemetTabaroğulları, “ Birliğin gücüyle yeni ve modern bir Hekimhanı kuracağız” dedi.

Hekimhan’nın ilçe merkezi ve mahallerinde düzenlediği toplantılarla Hekimhan’lılar ile  buluşan ve onların  sorunlarını dinleyen, MHP’li  Tabaroğulları , “Hekimhan’lı kardeşlerimiz artık Hekimhan’nın çağdaş modern ve yaşanabilir bir ilçe olmasını arzuluyor. Sorunları  ve çözüm yollarını biliyoruz. Göreve geldiğimiz gün Hekimhan’nın değişimi başlayacak. Birliğin gücüyle yeni ve modern bir Hekimhanı kuracağız.” şeklinde konuştu. 

“YAZIK, GELİŞMİŞLİKTE HEKİMHAN GERİLERE DÜŞMÜŞ..”

TÜİK verilerine göre Türkiye’deki 973 ilçe arasında gelişmişlik açısından Hekimhan’nın 721’nci sıralara gerilediğine dikkat çeken MHP’li Hekimhan belediye başkan adayı Memet Tabaroğulları, “ Bu kadar önemli maden yataklarına sahip olacaksınız. Bu kadar önemli tarih ve doğa  güzelliklerine sahip olacaksınız. Ancak gelişmişlik düzeyinde gerilere gideceksiniz. Yazık, Hekimhan bunu hak etmiyor. Hekimhan’lı kardeşlerimizde bu durumdan memnun değil. Biz önemli projelerimizle kısa sürede Hekimhan’ı ayağa kaldıracağız ve çağdaş modern bir Hekimhan’ı kurmanın adımlarını atacağız. Hekimhan yarınlarda Malatya’nın istihdam açısından en önemli çekim merkezi olacaktır. Binlerce insan Hekimhan’da yaşamaya gelecek. İşte biz Hekimhan’ı buna hazırlamak zorundayız. Planlarımız 100 bin nüfuslu bir Hekimhan’ı kurmak üzerine.  Eğitim önceliğimiz olmak üzere, yaşam kalitesini artıracak sosyal projeleri çok hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz. “dedi.

 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er ve beraberindeki partililerle birlikte  esnaf ziyaretlerinde bulunan Güzelyurt, Sarıkız, Kocaözü ve Selimli mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelen MHP’li Hekimhan belediye başkan adayı Tabaroğulları, kendilerine gösterilen yakın ilgiden büyük mutluluk duyduklarını da dile getirdi..

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN