Sedat Alataş, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, Seçim Çalışmalarını Yeni Sanayi Sitesi Esnaflarını ziyaret ederek devam etti. Alataş, (MATEKDER) Tekstilciler Ve Konfeksiyoncular Dernek Başkanı Mehmet Tüm’ü ve 1. Organize Sanayi Bölgesini Ziyaret Etti.

Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, Yeşilyurt İlçesi için çok önemli projelerinin olduğunu ve yine güçlü bir ekip ile Yeşilyurt için gece gündüz demeden çalışacaklarını ve hizmet edecekleri dile getirdi.

Alataş, “Bizler seçim çalışmalarımızda tüm vatandaşlarımıza ulaşmak için büyük bir çaba içinde çalışıyoruz.  Bizler esnaflarımızla iç içeyiz ve sorunlarının dinliyoruz ve esnaflarımızın büyük sorunlarının olduğun görüyoruz. Allah nasip ederse bizler göreve geldiğimizde tüm esnafımızın yanında olacağız ve esnafımıza destek vereceğiz. İfadelerini kullandı.

6 Şubat depreminde iş yerleri ve yine evleri yıkılan vatandaşlarımıza yardımcı olacağız ve yerinde dönüşümle ilgili destek olacağız diyen Alataş, “. İmarla ilgili sıkıntı içinde olan vatandaşlarımıza ve yine muhtelitlerimize yardımcı olacağız. Eyer bizler Yeşilyurt İlçemizi ayağa kaldırmak istiyorsak mutlaka belediye olarak tüm hemşerilerimize destek ve yardımcı olmalıdır. Yerinde dönüşüm kapsamında parsellerde vatandaşın dairelerinin maliyetini düşürecek imar plan çalışmaları yapılacaktır. İmar konusu çok önemlidir. Hep birlikte çalışmalıyız ve Yeşilyurt İlçemizi hep birlikte ayağa kaldırmalıyız. Bizler esnafımıza ve yine vatandaşlarımıza sahip çıkarsak Yeşilyurt’umuzu ayağa kaldıracağız.” Şeklinde konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş, (MATEKDER) Tekstilciler Ve Konfeksiyoncular Dernek Başkanı Mehmet Tüm’ü ve 1. Organize Sanayi bölgesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

(MATEKDER) Tekstilciler Ve Konfeksiyoncular Dernek Başkanı Mehmet Tüm ise ziyaretlerinden dolayı Büyük Birlik Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Sedat Alataş’a ve yanındaki ekibine teşekkür ederek başarılar diledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN