Ramazan Malkoç Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       Battalgazi İlçesinin önemli Eşraflarından Spor ve Siyasetin ileri gelen isimlerinden AK Parti Bayrağını kuruluşundan beri her kademesinde başarıyla taşıyan Ramazan Malkoç AK Parti Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adaylığını açıkladı.

         Yüzlerce vatandaşın yalnız bırakmadıkları Adaylık müracaatı için AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığına gelen ve Battalgazi Belediye Meclis Üyeliği Aday Adayı başvuru dosyasını Battalgazi İlçe Başkanı asri Kahveci ye teslim eden Ramazan Malkoç’a yoğun ilgi dikkatlerden kaçmadı.

        AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığında Belediye Başkanı gibi destek sloganlarıyla karşılanan Ramazan Malkoç AK Parti kadrolrından Battalgazi Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Müracaatımı yaptım.

          Müracaatta beni yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza, Dostlarımıza, Arkadaşlarımıza, STK Temsilcilerine desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. 6 Şubat’ta yıkıcı depremleri yaşadık. Devletimiz ve Hükümetimiz her zamanki gibi güçlü ve yaraların sarılması için vatandaşının yanında.

        Bizlerde bundan sonraki süreçte AK Kadrolarla birlikte hizmetlere katkı sunmak için yola çıktık. Yaparsa AK arti yapar. Battalgazi ilçemizi Türkiye Yüzyılına hazırlayacak AK Kadrolar içerisinde olmanın mutluluğuyla tüm hemşerilerime selamlarımı iletiyor, başvuru dosyamızı AK Parti Battalgazi İçe Başkanımız Sayın Basri Kahveci ye takdim ediyoruz. Sağolun varolun “ dedi.

          AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri kahveci ise Ramazan Malkoç’a hayırlı olsun temennisinde bulunurken yoğun kalabalıktan dolayı da kendisini kutladı ve Belediye Başkan Aday Adayları gibi ilk defa meclis üyeliği başvurusu yapldığını gördüğünü belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN