Pütürge Beyleri Derneğinden Depremzedelere İftar Programı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Malatya’nın önemli aktif Sivil Toplum kuruluşlarından Pütürge Beyleri Derneği Depremzedelerle iftar programında buluştu. İftar Programına AKÇADAĞDER Genel Başkanı Murat Maskar, STK Temsilcileri, Uluslararası Dünya Berberler Şampiyonu Şener Eroğlu ve çok sayıda depremzede katıld.

        Kışla Caddesinde Dernek binası önünde gerçekleştirilen iftar programının finansmanını İstanbul 3. Bölge İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı İşadamı Hikmet Tanrıverdi karşılarken iftar programına yoğun katılım dikkatlerden kaçmadı.


        Mlatya’nın meşhur Patlıcan tava, tatlı, ayran ve çorba’dan oluşan menüsü tam not alırken Pütürge Beyleri Dernek Başkanı Emin Ayten” Pütürgebeyleri derneği olarak   depremzedelere iftar yemeği veren Malatya’mızın Efsane Başkanlardan Hayırsever iş adamı Hikmet Tanriverdi’ye Pütürge Beyleri Derneği yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.

          Depremzede vatandaşlarımızla iftarda bir araya gelerek iftarımızı açtık. Bir nebze de olsa Hemşerilerimizle iftar programı vesilesiyle bir araya geldik. Depremzedelerimizin sorun ve sıkıntılarını dinledik. 

        İşadamlarımıza sesleniyorum” Malatyalı Depremzedelerimizin çadırlarını ziyaret edin, onları dinleyin, Köylere gidin yerinde görün. Depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçları olan malzemeler var. Ramazan ayıda Depremzede vatandaşlarımıza yardım elini uzatın. Allah daha fazlasını sizlere verir. Hayır, ve Hasenat yapmanın tam zamanı” diye belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN