Pütürge Belediye Başkan Aday Adayı Öztürk, Pütürgebeyleri'ne Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       Pütürge’nin yetiştirdiği önemli siyasetçi ve İşadamı Aydın Öztürk Yeniden Refah Partisinden Pütürge Belediye Başkanlığı adaylığını açıkladıktan sonra seçim gezileri kapsamında gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanması dikkatlerden kaçmıyor.

         Yılların deneyimli siyasetçisi Pütürgeli işadamı Aydın Öztürk Pütürgebeyleri Dernek Başkanı Emin Ayten ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Pütürge ilçesinin geleceğine önemli katkılar sunacak çalışmaları istişare ederek Pütürge’de 2024 seçimlerinden sonra hayata geçirmek istediği projelerden önemli bilgileri aktaran Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Aydın Öztürk” Her Şey Suyu Sert Yiğidi Mert, dünya Güzeli Pütürge ilçemiz için” dedi.


         Pütürge’de 2024 yerel seçimlerinde Aydın Öztürk dengeleri değiştirecek isim olarak vatandaşlar hemfikir olurken Belediye Başkan adayı Aydın Öztürk’e her geçen gün yoğun destek dikkatlerden kaçmıyor.

        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Pütürgebeyleri Dernek Başkanı Emin Ayten” Pütürge’nin öz evladı, yıllarca Pütürge için siyasette büyük mücadele veren, hizmetlerin gelmesinde büyük emekleri olan, Depremlerde dahi deprem süresince büyük fedakarlıklar yapan işadamı Sayın Aydın Öztürk Başkanımıza çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyorum.

          Aydın Öztür’ün Pütürge Belediye Başkanı olarak büyük hizmetlere imza atacağından eminiz. Kendisi Hakiki bir Pütürge sevdalısı ve hizmet adamıdır. Hayatı başarılarla dolu örnek bir hemşerimizdir. Vizyonu ve deneyimleriyle Pütürge ilçesini gelecek yıllara hazırlayacak önemli bir isim. 

         Pütürgeyi her anlamda ileri seviyelere taşıyacak, daha modern ve yaşanabilir bir ilçe olabilmesi için projelerini hazırlamış vaziyette. Kendisine şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına yaptığı nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, Kazanan Pütürge ilçemiz ve hemşerilerimiz olsun diyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN