Prof. Dr. Pekdemir Türkiye'yi İnşa Edecek Olan Parti İYİ Parti'dir

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

              Malatya’nın yetiştirdiği önemli Akademisyenlerden İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Hasan Pekdemir” Yeniden zengin, güçlü ve mutlu bir Türkiye'yi inşa edecek olan parti İYİ Parti'dir” dedi.

            Malatya’da gönüllere dokunan ve kendi alanındaki başarılarıyla Türkiye’de sayılı Kardiyologlarından olan Prof. Dr. Hasan Pekdemir Ülkenin her alanda ileri Uluslar seviyesine ulaşabilmesinin yegane çözümünün İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener liderliğinde İYİ Kadrolarla olacağını belirtti.


         Malatya’da geniş halk kitlesine hitap eden ve geniş iş ve sosyal çevresi ile İYİ Parti'ye farklı kesimlerden önemli oranda oy kazandıracak potansiyeli bulunan İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Hasan Pekdemir’in aday adaylığı İl ve tüm İlçe Parti teşkilatları tarafından memnuniyetle karşılandı.

         Hayatının büyük kısmını Halkın sağlığını iyileştirmeye adayan Prof. Dr. Hasan Pekdemir geniş sosyal, iş ve aile çevresi ile İYİ Parti'nin Malatya’da en dikkat çekici adayları arasında yer alıyor. Siyasete İYİ Parti ile başlayan, kısa sürede parti teşkilatları ve parti tabanı ile iyi bir iletişim ve diyalog ortamı kuran Prof. Dr. Hasan Pekdemir partinin kurumsallaşması, parti programının ve teşkilatın çalışmalarının geniş kitlelere ulaştırılması konusunda başarılı çalışmalara imza atmasıyla dikkatleri üzerine çekti. 

          Prof. Dr. Pekdemir” Mevcut hükümet, ülkemizi her anlamda geriye götürdü. Yeniden zengin, güçlü ve mutlu bir Türkiye'yi inşa edecek olan parti İYİ Parti'dir. Ülkemizi yeniden aydınlığa çıkaracak olan bu süreçte tüm vatandaşlarımızı İYİ Parti saflarına bekliyoruz.

HİZMETE TALİBİM 

            Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde İyi Kadrolarla çıktığımız bu kutlu yolda İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday adayı yarışında iyi’ler arasında yerimizi aldık. 14 Mayıs’ta yapılacak Genel Seçimlerde Malatya’mızı Türkiye Büyük Millet Meclisinde en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. 

             Ülkemizin ve Malatya’mızın sorunlarını çok iyi bilen birisiyim. Sorunların İyi Kadrolarla çözüleceğini de artık halkımız gördü. Malatya’mızı hep birlikte İyilerle birlikte ssiz değerli Malatyalı hemşerilerimin destek ve güveniyle TBMM’de temsil edeceğim. 

           Çok Kötü bir deprem hadisesini yaşadık. Allah’ın izniyle yaralarımızı sarmak, Malatya’mızın güzel sokaklarında tekrar mutlu şekilde yürümek için,sesimizi duyurmak için yola çıktık. Türkiye'nin yaşadığı sıkıntılardan kurtulması için İyi insanların iktidarda olmasına ihtiyacı var. Türkiye sevdalısı güçlü kadrolara sahip İYİ Parti'nin bir neferi olmaktan ve bu çatı altında ülkeme-şehrime hizmet vermekten onur duyacağım. Zor bir dönemde, sorumluluğu yüksek zorlu bir göreve talibim. Ülkenin ve Malatya'mızın yaralarını iyi insanlar saracak.

           Sizin sesiniz olmak ve vatandaşın sorunlarına daha hızlı çözümler üretilmesini sağlamak için İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adaylığımı koydum. İyi insanlar iyi insanları seçer.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN