Özel Halk Otobüsçüler Derneğinden Başkan Gürkan'a Teşekkür

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       Beydağı Özel Halk Otobüsçüleri Derneği Başkanı Ali Acun ve yönetim kurulu Zeynel Abidin Türbesinde yemekli toplantıda bir araya geldiler.

        Düzenlene toplantıya Davet edilen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Büyükşehir Genel Sekreteri Latif Okyay, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Kırçuval, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, Battalgazi Belediye Meclis Üyeleri Abuzer Altın, Bayram Bayındır ve Battalgazi ilçesinde sefer yapan Halk Otobüsü sahipleri katıldı.


        Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclisine teklifte bulunan ve Meclis tarafından Battalgazi ilçesinde halk otobüsüyle seferler yapan esnafların hatlarını dolmuşlara çevirmesi talebi komisyonda kabul görmüştü. Bu vesileye Zeynel Abidin Türbesinde yapılan toplantı’da Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ettiler.

        Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in ve yöneticilerin davetlerini kırmayıp toplantılarına katılarak şoför esnafıyla bir arada olmalarından dolayı teşekkürlerini belirten Beydağı Özel Halk Otobüsçüleri Derneği Başkanı Ali Acun Battalgazi İlçesine çalışan halk otobüslerinin yeniden minibüse döndürülmesinden dolayı memnuniyetlerini belirtti.

       Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise” Beydağı Özel Halk Otobüsçüleri Dernek Başkanı Ali Acun’a ve yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.

       Büyükşehir Belediyesi olarak esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın tüm sorunlarını imkânlar ölçüsünde kanun ve kurallar çerçevesinde çözüyoruz. Arkadaşların Battalgazi İlçesindeki ulaşım konusundaki sıkıntı ve taleplerini değerlendirdik. Sonuçta herkesin memnun olduğu kararlar alındı. Hayırlı olsun.“

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN