Mv. Fendoğlu'nun Cumhuriyetimizin 100.yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı Mesajı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’nun Cumhuriyetimizin 100.yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı Mesajı: 

Türkiye Cumhuriyetimizin 100 yıldönümünü, bugün dünden daha güçlü, yarın da bugünden daha güçlü olacak şekilde kutluyoruz. 
Tarihin hiçbir döneminde savaşlar, kıtlıklar, işgaller, ayak oyunları, karanlık senaryolar milletimizin önünü kesememiş, özgürlüğünden koparamamıştır.
Türk milleti 29 Ekim 1923 tarihinde, kutlu mazisinin en önemli stratejik silkinişlerinden birini gerçekleştirmiş, içteki ve dıştaki art niyetli odaklara asla fırsat vermeyeceğini azim ve ahlakıyla ortaya koymuştur
MHP Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ni ifade ettiği gibi, ‘Tarihimizin derinliklerinden süzülüp bugünlere ulaşan milli emanetler asla zedeletilmeyecek, hiçbir zaman da zaafa uğratılmayacaktır.’ 
Türk milletinin varlığını ve haysiyetini koruma esaslarının belirlenip ilan edildiği Cumhuriyet’in sonsuza kadar var olması her vatan evladının ahlaki sorumluluğu ve milli ödevidir.
Sınırsız Bağlılık, Vazgeçilmez Yemin, Hiç Bitmeyecek Azimle Büyük Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in 100. Yıldönümü Kutlu Olsun.
Türk milletinin Cumhuriyet Bayram’ını gönülden kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kurucu kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi ve büyük ceddimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN