Murat Aslan, Yeşilyurt, Konak, Gündüzbey Kaderine Terk Edilmiş

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, biz belediyeyi kazansakta  kazanmasakta ekibimle birlikte  her  türlü  bu  memlekete  bu  millete hizmet etmeye  hazırız. Yeşilyurt'lunun  ve Malatya'lıların  menfaatleri bizim  için  her şeyin  üzerindedir.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Seçim çalışmaları kapsamında Yeşilyurt, Gündüzbey,  Konak, Yakınca ve Kilek Mahallelerinde seçim çalışmalarını Sürdürdü.

Esnaf  ve  vatandaşlarla  bir araya  gelen Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Yeşilyurt ,Gündüzbey,  Konak ,Yakınca ve Kilek  bu  bölge  maalesef  kaderine terk edilmiş durumda. Daha yıkılacak  bir çok  bina ,ev ve  iş yeri  var. Zaten yıkılan binaların enkazı bile  çoğu  yerde taşınmamış duruyor. İktidarın  milletvekillerine ve siyasilerine  soruyorum siz yaklaşık 6  Şubat Depreminin üzerinden yaklaşık 13.5 Ay geçmiş bu  bölgeye  bir  çivi  bile  çakmamışsınız. Bundan sonramı çakacaksınız.  Yeşilyurt’lu Malatya’lı esnafımızı vatandaşımızı 21 metrekare konteynerde kalmaya mahkum etmişsiniz.  Yeşilyurt’lu vatandaşımız ve esnafımız 13.5  aydır  derdini anlatacak  yer bulamamaktan  şikayetçi.  İktidarın Malatya’lı siyasileri siz "Şeh Edibalı'nın Milleti Yaşat Ki Devlet Yaşasın" Anlayışından çok uzak kalmışsınız dedi.

Murat Aslan; Yeşilyurt, Malatya ve bu millet ayağa kalkmadıkça benim kazanmamın partimin  kazanmasının  hiç bir  anlamı ve önemi  yok. Bizim derdimiz Yeşilyurt'un Malatya'nın kazanması.  Yeter ki milletimiz eski günlerine  dönsün  depremin etkilerini  üzerinden atsın. Sizlerin huzurunda söz veriyorum  biz  kazansakta  kazanmasakta ekibimle birlikte  her  türlü  bu  memlekete  bu  millete hizmet etmeye  hazırız. Yeşilyurt'lunun  ve Malatya'lıların  menfaatleri bizim  için  her şeyin  üzerindedir. Şurada Seçimlere tam  1  hafta  kaldı. Bir  daha  pişman  olmamak için bir daha keşkem  dememek  için, 31  Mart sabahı  sandıklara  gittiğinizde  size bu  hayatı  bu zulmü  reva gören zihniyete gereken dersi  vermek  için  elinizi  vicdanınıza koyarak  sandıklarda  en demokratik hakkınız  olan  oyunuzu  kullanın. Allah hepimizin hakkında ney hayırlıysa onu versin diyerek bizleri  misafir eden kapılarını açan  siz  esnaf  ve  halkımıza teşekkür ediyorum dedi.    

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN