Murat Aslan, Eski Mahalle Kültürünü Yaşatacağız

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Deprem Sonrası Yapılacak Yeni Çalışmada Eski Mahalle Kültürünü Yaşatacak Projelerinin Hazır Olduğunu Söyledi.
Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan,  Seçim  çalışmaları  için  temposunu arttırırken  sırasıyla   Kapalı Çarşı , Eski Belediye Meydanı Konteynır Çarşısı , Kışla Caddesi , Sivas Caddesi Kapalı Kuyumcular Çarşısı ve  Esnafları ziyaret etti.  Daha  sonra Eğitim Bir-Sen Malatya 1 No’lu Başkan İl Temsilci Hüseyin Söylemez ve üyeleri ile  son  olarak Yeşiltepe Mahallesinde beraber büyüdüğü  mahalle ve okul arkadaşları ile bir araya geldi.
Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Bugün  benim  için  çok  özel  bir  gün  oldu. Çocukluk arkadaşlarım  ve Mahalle arkadaşlarımla  doğup  büyüdüğüm çocukluğumun  ve gençliğimin geçtiği  gurbette de  olsam  yıl  içerisinde  sürekli  geldiğim Boztepe'de  yani Yeşiltepe'de can arkadaşlarımla  birlikte  olmanın  hazını ve  keyfini yaşadım. Uzun  zaman sonra  bir çok arkadaşımla bir  araya gelerek   hasbıhal  edip hasret  giderdik. İnşallah  Yerel Seçimler  sonrası seçildiğim  takdirde eski  mahalle ve  kent  kültürünü  yaşatmak  ve  gelecek  nesillere aktarmak  için seçim vaatlerimizin  arasında'da  yer alan  projelerimizi  acilen  hayata  geçireceğiz.  Kadim Yeşilyurt'u  tekrar  canlandırmak o  eski  günlerine  döndürmek  için  hep beraber  var  güçleriyle  çalışacaklarını  söyleyen  Murat Aslan,  Pazartesi başlayacak  olan 11 Ayın Sultanı Ramazan Bayramının ve 31 Mart  Yerel Seçimlerinin   Başta Yeşilyurt  olmak  üzer Malatya'mıza , Ülkemize  ve tüm dünya  insanlarına  barış, Huzur, Sağlık  be Başarılar  getirmesini diliyorum dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN