MİAD Konteyner Kent'te Sünnet Şöleni

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       Malatyalı İş Adamları Derneği MİAD tarafından Konteynır Kentte organize edilen Sünnet ve çocuk şenliği yoğun katılımla gerçekleştirildi.

       Büyük ilginin olduğu ve ev sahipliğini MİAD’ın yaptığı MİAD Konteynır Kent’teki Sünnet ve çocuk şenliğine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkçi, İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Darende Belediye Başkanı İsa Özkan, MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı, MİAD Başkanı Yunus Akdaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kültür Turizm İl Müdürü Ali Cengiz, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


          Konteynır kentteki çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken protokol selamlama konuşmaları gerçekleştirdi. AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak” Malatyalı İş İnsanları Derneği'nce düzenlenen Sünnet ve Çocuk Şöleni etkinliğine katılarak, evlatlarımızın mutlu anlarına şahitlik ettik. 

        Onların gözlerinde ki ışıltı, bizlerin geleceğe dair umutlarını daha da güçlendiriyor.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

        Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan” Malatyalı İş İnsanları Derneği (MİAD) tarafından düzenlenen Sünnet ve Çocuk Şölenine katılım sağladık.

       Çocuklar gülerse bizlerde güleriz. Onların mutluluğu dünyalara bedel. Depremzede çocuklarımızın bu mutluluğuna vesile olan başta MİAD Başkanı Sayın Yunus Akdaş ve Yönetim kuruluna, emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN